Haber

Fesatlık Tanrısı Geri Döndü: Loki Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Fesatlık Tanrısı Geri Döndü: Loki Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Disney, Marvel Sinematik Evreni’nin en orijinal “kötülerinden” biri olan Loki’nin birincil solo yapımı olacak Loki dizisinin ilk resmi fragmanını yayınladı. İngiliz oyuncu Tom Hiddleston, dizi ile birlikte fesatlık tanrısı Loki’ye bir kere daha hayat verecek.

Bilmeyenler için hatırlatalım; Loki, Avengers: Endgame’de uzay taşını alarak kayıplara karışmıştı. böylece gelecek yıl seyircilerle buluşacak olan Loki dizisinde fesatlık tanrısını evrenin öbür köşelerinde ve bambaşka vakit dilimlerinde göreceğiz.

Loki, Mayıs 2021’de Disney+’ta yayınlanacak

Loki

Loki dizisinde Tom Hiddleston’a Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw ve Sophia Di Martino eşlik edecek. Hem bir başka İngiliz oyuncu Richard E. Grant’ın da dizide henüz açıklanmayan bir rolde yer alacağını biliyoruz. Söylentiler, Grant’ın dizinin sadece bir bölümünde yer alacağını açıklama ediyordu.

Michael Waldron, Kate Herron ile birlikte Loki dizisinin özel yapımcısı ve senaristi oldu. Dizinin çekimleri Ocak 2020’de başlamış olsa da mart ayında COVID-19 önlemleri dahilinde durmuştu ve geçtiğimiz eylül ayında bitmiş başladı. Sinema dünyasının en cana yakın kötü karakterlerinden Loki, Mayıs 2021’de Disney+ ekranlarında tekrar karşımıza çıkacak.

Loki fragmanı

Comments
To Top