Haber

Fenerbahçe, İlk Mobil Oyunu FuBo Rolls’ü Yayınladı

Fenerbahçe, İlk Mobil Oyunu FuBo Rolls'ü Yayınladı

Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden Fenerbahçe’nin ilk mobil oyunu olan Fubo Rolls, resmi olarak yayınlandı. Şu an için sadece iOS platformunda yer alan oyun, yakın zamanda Android kullanıcıları için de yayınlanacak.

Geçtiğimiz haftalarda Fenerbahçe’nin birincil ve tek resmi taraftar uygulaması olan Mohikan’ın lansmanı sırasında Fenerabahçe Spor Kulübü başkanı Ali Koç, Fenerbahçe’nin beş yeni mobil oyun yayınlayacağını duyurmuştu ve Fubo Rolls, bu beş oyundan ilki olarak App Store’daki yerini aldı.

fubo rolls

Hi Games ve MooMoo kadar tasarlandığı belirli Fubo Rolls’te oyuncular, toplarını rakiplerinin üzerinden yuvarlayarak onları daha aşağı etmeye çalışacak. Ayrıca oyuncular, galibiyete gelmek için tuzakları aktif edebilecek ve ekstra olarak bonuslar toplayabilecekler.

200 MB’ın bir üstünde bir indirme boyutuna sahip olan Fubo Rolls, iOS 10.0 ya da daha yeni bir işletim sistemi ile çalışan iPhone 5S ve daha yeni tüm iPhone’lar, yine aynı şekilde iPad Air ve daha yeni bütün iPad’lerde oynanabiliyor. İngilizce dil desteği ve 4+ yaş sınırı bulunan oyunda açıklanmış bir aidat ödeyerek oyun içi reklamları kaldırabiliyorsunuz.

Fubo Rolls’ü indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz

Fenerbahçe – Fubo RollsİNDİR

Fubo Rolls tanıtım videosu

()

Comments
To Top