Haber

Fantastic Beasts 3’ten Ayrılan Johnny Depp’in Yerine Mads Mikkelsen Gelebilir

Fantastic Beasts 3'ten Ayrılan Johnny Depp'in Yerine Mads Mikkelsen Gelebilir

Dünyanın en ünlü ve sevilen oyuncuları arasında bulunan Johnny Depp’in eski eşi Amber Heard’e baskı uyguladığı yönünde çıkan haberlerin ardından The Sun’a açmış olduğu “kötüleme” davasını kaybetmesi, oyuncunun prestijini önemli şekilde sarsmıştı.

Warner Bros., Deep’in Fantastic Beasts filmindeki rolünden istifa etmesini istemiş, Deep ise bu talebi kabul etmişti. Johnny Depp, filmden “kendi isteği ile” bölünmüş olsa da 10 milyon dolarlık ücretini de geride bırakmadı ve stüdyo ile anlaştığı sekiz haneli ücreti filmde oynamamasına rağmen aldı.

Fantastic Beasts 3’te yeni Gellert Grindelwald, Mads Mikkelsen olabilir

mad mikkelsen

Deadline tarafından aktarılan bilgilere kadar Warner Bros., her şeye karşın Fantastic Beasts 3 filminden vazgeçmiş değil ve filmin en manâlı karakterleri arasında bulunan Gellert Grindelwald için bir oyuncu adayı da bulunuyor; Mads Mikkelsen.

Hannibal , Doctor Strange gibi filmlerden hatırladığımız Mikkelsen, henüz kesinkes Fantastic Beasts 3’ün oyuncu kadrosuna katılmış yok ama Deadline’a tarafından stüdyo ile Mikkelsen, birincil görüşmelerini gerçekleştirdi ve Mikkelsen, filmin yönetmeni olan David Yates’in ilk tercihi konumunda.

Eğer uzlaşma kısa sürede sağlanır ve çalışmalar planlandığı gibi ilerlerse Fantastic Beasts 3, 2022’nin yaz aylarında vizyonda olacak. Film için planlanan birincil vizyon tarihi Kasım 2021 olsa da COVID-19 salgını, Warner Bros.’un gelecek yapımları için vizyon tarihlerini kaydırmasına niçin olmuştu. Zira demin Grindelwald karakterini kimin canlandıracağını daha bilmediğimizden COVID-19 olmasa dahi filmin 2022’ye ertelenmesi muhtemeldi.

Comments
To Top