Haber

Fantastic Beasts 3’te Johnny Depp’in Gellert Grindelwald Rolü Artık Mads Mikkelsen’in

Fantastic Beasts 3'te Johnny Depp'in Gellert Grindelwald Rolü Artık Mads Mikkelsen'in

Geçtiğimiz haftalarda ortaya meydana çıkan bir takım haberler, Johnny Depp’in istifası sonrası Fantastic Beasts 3 filminde Gellert Grindelwald rolünde Mads Mikkelsen’i göreceğimizi öne sürüyordu. Warner Bros., kısa süre önce gerçekleştirdiği tanımlama ile Mikkelsen’in Fantastic Beasts 3 kadrosuna katıldığını resmen duyurdu.

Bilmeyenler için; Johnny Depp, eski eşi Amber Heard’e baskı uyguladığı yönünde çıkan haberlerin arkasında The Sun’a “kötüleme” davası açmış ve kaybetmişti. Bunun üzerine Warner Bros., Deep’in Fantastic Beasts filmindeki rolünden istifa etmesini istemiş, Deep de bu talebi kabul etmişti.

Mads Mikkelsen, yönetmen David Yates’in ilk tercihi konumundaydı

mads mikkelsen

Gellert Grindelwald rolünün boş yere çıkmasıyla birlikte Warner Bros.’un projeyi iptal edebileceği de konuşulmuş olsa da şirket, bunun yerine Grindelwald rolü için yerinde adaylar aramaya başladı. O dönemki söylentiler, filmin yönetmeni David Yates’in birincil tercihinin tekrar tekrar Mads Mikkelsen olduğu yönündeydi.

J.K. Rowling ve Steve Kloves’un senaryosunu yazdığı Fantastic Beasts 3 filminin yapımcılığını David Heyman, Lionel Wigram ve Tim Lewis üstlenirken; Neil Blair, Danny Cohen, Josh Berger ve Courtenay Valenti de yönetici yapımcı olacak. Filmin oyuncu kadrosunda ise Mikkelsen’e Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller, Callum Turner, William Nadylam, Poppy Corby-Tuech, Jessica Williams, Victoria Yeates ve Jude Law eşlik edecek.

Comments
To Top