Haber

Exxen’in Aylık Abonelik Fiyatıyla İlgili Yeni Bir İddia Ortaya Atıldı

Exxen'in Aylık Abonelik Fiyatıyla İlgili Yeni Bir İddia Ortaya Atıldı

Acun Ilıcalı’nın 1 Ocak 2021‘de yayın hayatına başlayacak olan Exxen platformu, son günlerin en fazla konuşulan konuları arasında bulunuyor. Acun Ilıcalı’nın Exxen’de yayınlanacak içeriklerin bütçesinin yıllık 900 milyon TL olacağını açıklaması sonrası abonelik fiyatının ne olacağı merak edilmeye başlanmıştı.

Acun Ilıcalı, platformun aylık abonelik ücretinin herkesin ödeyebileceği bir şekilde olacağını ifade etmişti. Bu değin yüksek bir bütçeye sahip platformun bedava olması gibi bir ihtimalinin olmadığını söyleyen Ilıcalı, kafasında iki versiyon olduğunu dile getirmişti.

Exxen’in aylık abonelik fiyatı 7,99 TL

exxen, exxen logo

Acun Ilıcalı, katıldığı bir programda, Exxen’in ücretlendirme politikasıyla ilgili olarak kafasında biri reklamlı, biri reklamsız edinmek üzere iki versiyon olduğunu söylemişti. Ilıcalı, reklamlı sürümün fiyatının daha uygun olacağını dile getirmiş ama adamakıllı bedava olması gibi bir ihtimalin olmadığını söylemişti.

En sonunda Exxen’in fiyatıyla ilgili bir data ortaya çıktı. T24’ün Stolk isimli YouTube kanalına dayandırdığı haberine tarafından Exxen’in aylık abonelik fiyatı 7,99 TL olacak. Ayrıca aylık aboneliğe ilave olarak yıllık abonelik seçeneği de bulunacak ve takvim abonelikte aylık ücret 5,99 TL gibi bir fiyata eşit gelecek.

Keza Stolk kanalında yayınlanan videoya kadar Exxen’in birincil bir haftalık bedava test sürümü olacak. Ortaya atılan bu aylık abonelik fiyatlarının reklamlı sürüm için mi reklamsız sürüm için mi geçerli olduğu videoda aktarılmıyor. Natürel reklamlı sürümün hiç olmama gibi bir ihtimali de bulunuyor.

Son olarak bunun hemen şimdi bir bahis olduğunu ve devlete ait yorumlama gelene değin bu fiyatlara şüpheyle yaklaşmak gerektiğini de belirtelim. Peki, siz bu fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Exxen doğrusu de bu abonelik fiyatına sahip olursa abone olur musunuz?

Comments
To Top