Haber

Exxen’e Geçen Konuşanlar’ın Tüm Bölümleri YouTube’dan Kaldırıldı

Exxen'e Geçen Konuşanlar'ın Tüm Bölümleri YouTube'dan Kaldırıldı

Son dönemlerde YouTube’un en popüler kanallarından ve içeriklerinden bir parça başına olan Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar gösterisinin Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen’de yayınlanacağı açıklanmıştı. Hayranların bir kısmı bu geçişi sıradan karşılarken bir kısmı ise tepki göstermişti.

Konuşanlar programıyla ilgili yeni bir gelişme daha yaşandı. Yeni yılın ilk günlerinde yayın hayatına başlaması beklenen Exxen’de yayınlanacak olan Konuşanlar’ın YouTube’daki bütün bölümleri kaldırıldı. Şu lahza kanalda yayınlanmış bölümlerden kesitler yer alıyor.

Konuşanlar’ın bütün bölümleri YouTube kanalından kaldırıldı

konuşanlar, hasan can kaya

YouTube’da 196 milyon 178 bin 241 görüntülenmeye sahip olan Konuşanlar YouTube kanalında şu lahza yayınlanmış bölümlerden kesitler, bölüm tanıtımları ve bölümlerin ekstraları yer alıyor.

Programın sunucusu Hasan Can Kaya, dün YouTube üzerinden bir soru cevap videosu yayınladı ve hayranlardan gelen sorulara yanıt verdi. Yaklaşık 1 saat süren soru cevap videosu da tıpkı yayınlanan bölümler gibi trendlere girmeyi başardı. Soru cevap videosu 1,1 milyondan fazla izlendi.

Acun Ilıcalı, bundan takriben 1 ay değin önce Konuşanlar’ın Exxen’de yayınlanmaya başlayacağını resmi olarak duyurmuştu. Programın yeni bölümleri, bu anlaşmadan sonradan da YouTube üzerinden yayınlanmaya devam etmişti. Artık Exxen’in kapılarını kullanıcılarına açmasına çok az bir süre kaldı ve salgın döneminde büyük bir popülerlik yakalayan Konuşanlar’ın bölümleri de YouTube’dan kaldırıldı.

Acun Ilıcalı, yeni platformu Exxen için birçok isimle anlaşma imzalamış durumda. Hasan Can Kaya’ya ek olarak Tolga Çevik gibi popüler isimlerin de Exxen’de yer alacağı açıklanmıştı.

Comments
To Top