Haber

Exxen’e Geçen Hasan Can Kaya, Youtube’da Bir Günde 60 Bin Abone Kaybetti

Exxen'e Geçen Hasan Can Kaya, Youtube'da Bir Günde 60 Bin Abone Kaybetti

Hasan Can Kaya’nın YouTube üzerinden gerçekleştirdiği programı Konuşanlar, bolca sayıda takipçi çekmeyi başarmıştı. daha sonra Hasan Can Kaya, Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen’e geçtiğini açıklamıştı.

Bu geçişin peşinde programın bölümleri YouTube’dan kaldırılmıştı. anlaşılan Hasan Can Kaya’nın takipçileri, şimdiye değin neşeyle izledikleri içeriklerden uzaktan kalmayı böylece de güzel karşılamadı. 24 saatlik süreçte kanal 60 bin takipçi kaybetti.

Konuşanlar Exxen’e geçti

konuşanlar

Konuşanlar’ın transferini Acun ılıcalı kendi Instagram hesabı üzerinden açıklamıştı. Pandemi döneminde yayınlanmaya başlayan program, çok kısa bir sürede trendler listesinde başa oynamaya da başlamıştı. 

Ilıcalı yapımın ne vakit yayında olacağı ya da formatında bir değişim yapılıp yapılmayacağı konusunda bir bilgi paylaşmamıştı. Daha önce öbür projelerde de devir alan Hasan Can Kaya, Youtube’da büyük bir hayran kitlesi edinmişti.

Programı bu değin popüler ayla getiren ise tuhaf yapısı olmuştu. İlk bölümde seyirciler ile sohbet eden Kaya, bu bölümde bir konuşanlar listesi hazırlıyordu. sonradan bu konuşanlar, gelen sorularla ilgili hikayelerini anlatıyordu. En çok çarpı şampiyon ise konser biletine sahip oluyordu.

Youtube seyircileri abonelikten ayrılıyor

Comments
To Top