Haber

Exxen’de Futbol Severlerin İlgisini Çekecek AYAKTENİS Adlı Program Tanıtıldı

Exxen’de Futbol Severlerin İlgisini Çekecek AYAKTENİS Adlı Program Tanıtıldı

Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen, kısa bir süre içerisinde seyircisiyle buluşacak. Ilıcalı, platformu genişletmek ve her türden yapıma yer verebilmek için çoğu öbür anlaşmaya imza atmış durumda. Platforma yeni eklenen bir program ise bilhassa futbol severlerin ilgisini çekecek türden bir üretim olacak gibi görünüyor.

1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına geçecek olan Exxen, son olarak AYAKTENİS adlı bir programın tanıtımını duyurdu. Bu programda Tuncay Şanlı gibi futbol sektöründe başarılı işlere imza atmış çoğu efsanevi futbolcu yer alacak. 

Kadroda Tuncay Şanlı ve Semih Şentürk gibi sanatçı isimler de bulunuyor

exxen ayaktenis

Çevrimiçi dizi ve film izleme platformu olan Exxen, başlangıç tarihine kısa bir zaman kala bünyesinde yayınlanacak olan yapımları tanıtmaya devam ediyor. Platforma, son olarak AYAKTENİS adında, sporla ilgilenenlerin ilgisini çekecek türden bir program ekleneceği duyuruldu.  

Tanıtım reklamında “Birbirinden kuvvetli isimler ile heyecan, uğraş ve kıyasıya rekabet” ifadelerine yer verilen bu yeni programda, Galatasaray antrenörlerinden Albert Riera, Semih Şentürk, Ayhan Akman, Pascal Nouma, Tuncay Şanlı, Hami Mandıralı ve Yattara gibi efsanevi futbolcular yer alacak.

Comments
To Top