Haber

Epic Games’in Ücretsiz Vereceği Oyunlar İçin 2 Oyunu Önceden Doğru Tahmin Eden Bir Liste Ortaya Çıktı

Epic Games'in Ücretsiz Vereceği Oyunlar İçin 2 Oyunu Önceden Doğru Tahmin Eden Bir Liste Ortaya Çıktı

En iyi oyunun hangisi olduğu konusunda tartışmaların sonu gelmese de böylece çok oyuncuya göre en iyi oyun, ücretsiz aldıkları oyundur. Epic Games de son birkaç yıldır her hafta verdiği bedava oyunlarla ilgiyi üstünde toplamayı başarıyor.

Epic Games’in 15 gün her tarafında her güne bir yeni oyun vereceğini açıklaması üstüne internet bir anda ayrı listelerle dolmuştu. Hatta bu söylentilerden birinde karşımıza çıkan, gerçek olamayacak kadar güzel bir listeyi de haberleştirmiştik.Şimdi yeni bir liste sosyal medyanın gündeminde.

Yeni liste içten mu?

epic games

Bu defaki listenin kaynağı ise YouTuber jovanmunja oldu. Listenin eline nasıl geçtiğini ya da kimden geldiğini açıklamayan yayıncı, ikinci gün oyununun da içten çıkması üzerine listeyi paylaşmaya karar verdiğini söyledi. 

Listede yer alan birincil 2 oyun doğru olduğu için yayıncı listeyi paylaşmaya karar verdiğini açıklamıştı. Bugün yayınlanan üçüncü bedava oyun ise The Long Dark oldu ve listenin dürüst olabileceğine dair inancı güçlendirdi.

Listedeki oyunlar tabii ama içten olmayabilir, her zaman için bu nesil açıklamalara birazcık değişkenlik ile yaklaşmak gerekiyor. Listeyi öğrenmek de her oyuncunun istediği bir şey olmayabilir. Sürpriz bedava oyun konseptini seviyorsanız listeyi gözardı edebilirsiniz.

Üç oyun doğru çıktı

epic games

Listedeki oyunlardan üç adam başına şimdiye dek Epic Games tarafından açıklandı ve doğru çıktı. Bu üç oyun sırasyıla Cities: Skyline, Oddworld: New’n’Tasty ve The Long Dark oldu. Listedeki öteki oyunlar ise şöyle:

Defense Grid 1,  Alien: Isolation,  Metro 2033,  Tropico 5 Inside Darkest Dungeon My Time in Portia Night in the Woods Stranded Deep Solitairica Torchlight 2 Jurassic World Evolution

Epic Games’in ücretsiz oyunları 1 Ocak 2021’e kadar devam edecek. Firmanın haftalık bedava oyun hediyesinin ise gelecek sene devam edip etmeyeceği derhal bilinmiyor. Epic Games’in yılbaşı indirimleri ise 7 Ocak’a kadar devam edecek.

Comments
To Top