Haber

Epic Games’in 15 Gün Boyunca Ücretsiz Dağıtacağı Oyunlar Ortaya Çıktı

Epic Games'in 15 Gün Boyunca Ücretsiz Dağıtacağı Oyunlar Ortaya Çıktı

2020’nin son günlerini yaşadığımız bugünlerde, oyuncuların yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanıyor. Mesela kısa bir süre önce sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, Epic Games‘in 15 gün baştan başa her gün bir bedava oyun dağıtacağını aktarmıştık. Sabah saatlerindeyse sektörün manâlı isimlerinden Ubisoft, benzer bir etkinliğin başladığını duyurmuştu.

Ubisoft’un başlattığı kampanyanın ne değin heyecanlandırıcı olacağı tartışılır olsa da Epic Games’in -önceki bedava oyun kampanyalarının da referansıyla-oyunseverleri memnuniyet konusunda başarılı olsacağı varsayım ediliyor. Şu sıralar sosyal medyada paylaşılan bir liste, bu tahminleri destekliyor.

Epic Games’in ücretsiz dağıtacağı oyunları gösterdiği öne sürülen liste

Epic Games

Epic Games kadar yapılan açıklamalarda, kampanyanın 17 Aralık’ta başlayıp, 31 Aralık’ta verilecek son oyunla biteceği açıklama edilmişti. sosyal ağ platformlarında paylaşılan liste, 17 Aralık itibarıyla ücretsiz olarak dağıtılacak oyunları tek tek sıralıyor. Birçok popüler olan oyunlar, oyuncuların paralarının cebinde kalmasını sağlayacak gibi görünüyor. Oysa listenin hemen şimdi resmen onaylanmadığının altını çizelim.

Yapılan paylaşıma tarafından Epic Games, 17 Aralık‘tan başlayarak sırasıyla; Dying Light, Resident Evil 7, The Witcher 3, Mass Effect Andromeda, Assassin’s Creed Origins, Metal Gear Solid V, The Evil Within 2, Far Cry 5, Fallout 4, Borderlands 3, Monster Hunter World, Dragon Age Inquisition, Horizon Zero Dawn, Ghost Recon Breakpoint ve Hitman 2’yi ücretsiz olarak dağıtacak. Bu oyunları Steam üzerinden satın edinmek istediğinizde ise yapmanız gereken ödeme şu şekilde olacaktı;

Dying Light: 59,99 TL Resident Evil 7: 89 TL The Witcher 3: 59,99 TL Mass Effect Andromeda: 199 TL (Deluxe Edition için) Assassin’s Creed Origins: 269 TL Metal Gear Solid V: 55 TL The Evil Within 2: 134 TL  Far Cry 5: 269 TL Fallout 4: 133 TL Borderlands 3: 101,97 TL  Monster Hunter: World: 139 TL Dragon Age Inquisition: 69,99 TL Horizon Zero Dawn: 275 TL Ghost Recon Breakpoint: 269 TL (Epic Games fiyatıdır.)  Hitman 2: 102,50 TL TOPLAM: 2.225,44 TL

Comments
To Top