Haber

Epic Games, Yılbaşı Tatili İndirimi İle Birlikte Sınırsız 60 TL’lik Kuponlarını Geri Getirdi

Epic Games, Yılbaşı Tatili İndirimi İle Birlikte Sınırsız 60 TL'lik Kuponlarını Geri Getirdi

Son yılların en rekabetçi oyun platformlarından biri Epic Games Mağazası olmuştu. Her hafta yeni bir oyunun bedava olduğu platformda 17 Aralık’tan itibaren her gün bir yeni bedava oyun verileceğini de duyurmuştuk.

Ücretsiz oyunlara ek olarak Epic mağazasındaki öyle fazla oyunda, %80’e varan indirimler de karşımıza çıkıyor. Bu indirimlerin yanına mağazanın ünlü indirim kuponları da bir kere daha geri dönüyor. 

Girer girmez 60 TL’lik kupon

epic store

Epic Games hesabınıza site üzerinden antre yaptıktan sonra sağ altta bulunan bir düğme yardımıyla, hiçbir alışveriş yapmadan bile 60 TL değerindeki indirim kuponunun sahibi olabiliyorsunuz. Ardından ise satın alınan ve belirli bir meblağın üzerindeki her oyunla birlikte yeni bir kupon daha kazanılıyor.

Epic Games bu dönemde keza indirimlere giren oyunların, muhakkak bir fiyatın altındaki oyunların ve öteki içeriklerin daha kolay bulunabilmesi için esas sayfayı ve aramaları düzenlemiş gibi gözüküyor. Böylece ziyaretçiler aradıklarını daha kolay bulabiliyor.

Epic mağazasında her 24 saatte bir yeni bir oyun açıklanıyor. 15 gün sürecek olan ücretsiz oyun etkinliği 1 Ocak 2021’de sona erecek olsa da Holiday Sale adı bahşedilen indirimler 7 Ocak’a kadar devam edecek.

Epic mağazasında dikkat çeken indirimler

epic hediye

Epic Games mağazasında Immortals: Fenyx Rising, Mudrunner, Amnesia: Rebirth, Death Stranding, Tacoma gibi oyunlarda indirimler göze çarpıyor. Keza siteye girer girmez alınan indirim kuponu ile de Cyberpunk 2077 gibi popüler yapımlar da daha yerinde fiyata alınabiliyor.

Epic Games son dönemde gerek Apple ile yaşadığı gerilim olsun, gerekse Çin ile ilişkili olmakla itham edilmesi olsun epeyce yoğun bir gündeme sahip. Firma bu sorunların canını öyle de sıkmadığını düzenlediği şenlik ile de gösteriyor.

Comments
To Top