Haber

Epic Games Store’un Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Sunacağı 2 İddialı Oyun Duyuruldu

Epic Games Store'un Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Sunacağı 2 İddialı Oyun Duyuruldu

Her hafta kısa süreliğine bedava yaptığı oyunlarla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Epic Games, bu hafta son derece gösterişli oyunları bedava yaptı. Railway Empire ve Where The Water Like Wine’ı bedava sunan şirket, aynı zamanda önümüzdeki hafta ücretsiz sunulacak oyunu da duyurdu. 

17 Eylül ve 24 Eylül tarihleri aralarında bedava olarak erişilebilir olacak Stick It To The Man! oldu. Steam’de 15,50 TL‘den satılan oyun, platform tabanlı oyunları seven kitleyi hoşnut edecek. Peki bu oyun nasıl, özet olarak tanıyalım:

Stick It To The Man! nasıl bir oyun?


Zoink tarafından geliştirilen ve Ripstone göre yayınlanan Stick It To The Man!, 2013’de karşımıza çıkmıştı. Steam’deki incelemelerde “Çok Olumlu” alan oyun, doğaüstü güçleri doğru insanların zihnini okuyabilen ve bu sayede dünyayı değiştirebilme potansiyeli olan Ray isimli karakterin civarda geçiyor. Ray’in işlemediği bir suç nedeniyle aranması ise platform tabanlı oyuna aksiyon ve serüven dolu anlar yaşatmaya çalışıyor.

Stick It To The Man! sistem gereksinimleri

Asgari

İşletim Sistemi: Windows XP İşlemci: Çift Çekirdek 1.6 GHz Ekran Kartı: AMD Radeon 6310 / ATI Radeon HD 4650 Hafıza: 2 GB RAM Depolama: 2 GB manâsız alan

Peki sizler önümüzdeki hafta bedava edinilebilir olacak oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments
To Top