Haber

Epic Games, Önümüzdeki Haftadan İtibaren 15 Gün Boyunca Her Gün Ücretsiz Oyun Dağıtacak

Epic Games, Önümüzdeki Haftadan İtibaren 15 Gün Boyunca Her Gün Ücretsiz Oyun Dağıtacak

Her hafta verdiği bedava oyunlarla Steam‘e aleyhinde elini güçlendiren Epic Games Store, Yılbaşı Tatili İndirimi için de büyük bir hazırlık içinde olduğunu duyurdu. 17 Aralık‘ta Yılbaşı Tatili İndirimi’yle oyunlarda yüzde 75’e varan indirim yapacaklarını duyuran şirket, bu indirimlerle birlikte 15 gün boyunca her gün 1 bedava oyun vereceklerini söyledi. 

17 Aralık’tan itibaren başlayarak 2 hafta boyunca her gün 1 oyunu bedava bir şekilde verecek Epic Games, her bir oyunu satın elde etmek için 24 saat sunacak. Bu 24 saatlik vakit diliminde ücretsiz oyunu kütüphanenize eklediğinizde ise sonsuza kadar sizin olacak. 

Epic Games Store

15 sürpriz oyun bedava olacak

Epic Games‘in bu kampanyasında ücretsiz olacak 15 oyunun ismi şimdi açıklanmadı. Şirketin hangi oyunları bedava sunacağı bilinmiyor, ancak en azından 1 sağlam oyunun ücretsiz verileceğini tahmin ediyoruz. Epic Games’in bu kampanyasının arkasında o kadar fazla oyuncu acaba Cyberpunk 2077 mi ücretsiz olacak gibi sorular sormaya başladı, ancak böyle bir ihtimalin şu lahza için zorlama olduğunu söylememiz gerekiyor. 

CD Projekt RED’in milyonlarca dolarlık bütçeyle çok uzun yıllarca geliştirdiği Cyberpunk 2077, az önce daha ilk haftasındayken ücretsiz olmayacaktır. (Keşke olsa) Bunun yerine şirketin önceki dönemlerde yaptığı ve fazla fazla ses getiren GTA 5 sanki kaliteli fakat çıkışının üzerinden zaman geçen bir oyun görebiliriz. Şüphesiz önümüzdeki hafta başlayacak ve 2021’in ilk günlerine dek devam edecek olan ücretsiz oyun serisini siz kıymetli takipçilerimizle düzenli olarak ulaştırmaya çalışacağız.

Peki sizler Epic Games Store‘un bu hamlesi konusunda ne düşünüyorsunuz? Şirket hangi oyunları ücretsiz yapacaktır? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Comments
To Top