Haber

Epic Games, Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Yapacağı Oyunları Açıkladı

Epic Games, Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Yapacağı Oyunları Açıkladı

Her hafta kısa süreliğine bedava yaptığı oyunlarla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Epic Games, bu hafta da bir oyunu ücretsiz yaptı. The Textorcist’i ücretsiz sunan şirket, aynı zamanda önümüzdeki hafta bedava sunulacak oyunları da duyurdu. 

19 Kasım ve 26 Kasım tarihleri arasında bedava olarak erişilebilir olacak oyunlar Elite Dangerous ve The World Next Door oldu. Steam’de toplamda 91 TL’den satılan her iki oyunda oyunculardan olumlu yorumlar almayı başardı.

Elite Dangerous nasıl bir oyun?

Frontier Developments kadar geliştirilen yayınlanan Elite Dangerous, 2015’te karşımıza çıkmıştı. Steam’deki incelemelerde “Fazla Olumlu” bölge Elite Dangerous, uzay temasını seven oyuncuların yakından peşine düşüp takip ettiği bir oyun. Kaosun dominant olduğu bir galakside kendi geminizin başına geçerek açık dünyada uğraş ettiğiniz Elite Dangerous, çok oyunculu uzay oyunları arasında en gösterişli yapımlardan biri olarak kabul ediliyor.

Elite Dangerous sistem gereksinimleri

Asgari:

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bit İşlemci: Dört çekirdekli işlemci (4 x 2 GHz) Hafıza: 6 GB RAM Depolama: 25 GB kullanılabilir bölge Ekran kartı: NVIDIA FTX 470 / AMD R7 240

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bit İşlemci: Intel Core i7-3770K dört çekirdekli işlemci ya da üstü / AMD FX 4350 dört çekirdekli İşlemci ya da üstü Hafıza: 8 GB RAM Depolama: 25 GB kullanılabilir bölge Ekran kartı: NVIDIA FTX 770 / AMD Radeon R9 280X

The World Next Door nasıl bir oyun?

Rose City Games tarafından geliştirilen ve VIZ Media kadar yayınlanan The World Next Door, 2019’da karşımıza çıkmıştı. Steam’deki incelemelerde “Çok Olumlu” bölge The World Next Door; bulmaca savaşları, dinç hikaye anlatımı ve son derece düzgün olan görsel roman unsurlarına sahip. Sihirsel yaratıkların yaşadığı paralel bir dünyada sıkışıp kalan karakterimizle zaman dolmadan çıkış yolunu bulmamız gerekecek.

The World Next Door sistem gereksinimleri

En Az:

İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit İşlemci: Intel H81 core i3 4130T 2.90GHZ (çift çekirdek) Bellek: 4 GB RAM Depolama: 2 GB kullanılabilir bölge Ekran kartı: Intel HD 4400

Peki sizler önümüzdeki hafta ücretsiz edinilebilir olacak oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Hem, daha önce öyle çok defa şahit olduk ama Epic Games bir takım haftalarda sürpriz bir şekilde ansızın artı oyunu bedava yapabiliyor. Yani önümüzdeki hafta bu iki oyunun yanında diğer oyunları da bedava olarak görebiliriz.

Comments
To Top