Haber

Epic Games, Fiyatı 89 TL Olan My Time at Portia’yı Ücretsiz Yaptı

Epic Games, Fiyatı 89 TL Olan My Time at Portia'yı Ücretsiz Yaptı

Her hafta yeni bedava oyunlar sunan Epic Games, 2020 yılının sonunda özel bir kampanya hazırladı. Bu kampanya zarfında platformun kullanıcıları, 15 gün boyunca her gün en az 1 yeni bedava oyuna kavuşacak.

Başka platformlarda ara sıra yüksek bedellerle satılan oyunları da bedava olarak sunan Epic Games, şu anda fiyatı 89,00 TL olan My Time beygir Portia oyununu ücretsiz yaptı.

My Time beygir Portia Fragmanı

My Time at Portia, neşe saçan görünümünün aşağı karanlık bir hikayeyi saklayan ve eleştirmenlerden tam anekdot almış bir oyun. Pathea Games tarafından geliştirilen yapımda değişik ürünler yetiştiriyor ve çiftlik/fabrika kırması tesismizi istediğimiz gibi büyütebilmemizi sağlıyor.

Bu çoğalma için gereken kaynakları ise sağda solda karşımıza çıkan ilginç garip canlılardan sağlıyoruz. Oyun bir simülasyon rol yapma oyunu olarak oldukça uyarı çekmişti. Görece yeni bir oyun olan My Time at Portia, 2017 yılında alfa versiyonla çıkmış olsa da 2019’da resmen yayınlanmıştı.

Miyazaki filmlerinden ve Animal Crossing gibi yapımlardan etkilendiği belirli olan My Time at Portia, neşeli bir oyun ve insanların kendini fazla yormadan eğlenceli vakit geçirmesi için önemli bir fırsat sunuyor.

My Time at Portia Sistem Gereksinimleri

portia

MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşletim Sistemi: Windows 7+ / 8.1 / 10 64 bit İşlemci: Intel i3 Processor Bellek: 6 GB RAM Ekran Kartı: ATI 7770, Nvidia GeForce GTX 660 2GB DirectX: Sürüm 10 Depolama: 6 GB kullanılabilir bölge

ÖNERİLEN:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit İşlemci: Intel i7 Processor Hafıza: 16 GB RAM Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX960+ DirectX: Sürüm 11 Depolama: 10 GB kullanılabilir bölge

My Time beygir Portia’yı Kütüphanenize Nasıl Ekleyebilirsiniz?

my time at portia

Oyunları arşivinize eklemeniz için sahip olmanız gereken tek şey bir Epic hesabı, onu da zaten ücretsiz olarak dakikalar içerisinde edinebiliyorsunuz. Ardından yapmanız gerekenlerse şu şekilde: 

Epic Games hesabınıza antre yapın. Oyun sayfasına gidin Yükle tuşuna basın. Siparişi Ver’e tıklayın.  Oyunlar böylkütüphanenize ece eklenmiş olacak. Epic Games Store sizden iki faktörlü kimlik düzeltme isteyecektir.

Epic Games sene sonu etkinliğinde her gün yeni bir ücretsiz oyun verecek. Öteki oyunları da kaçırmamak için bizi peşine düşüp takip etmeye devam edin. 

Comments
To Top