Haber

Epic Games, Fiyatı 69 TL Olan Tropico 5’i Ücretsiz Yaptı

Epic Games, Fiyatı 69 TL Olan Tropico 5'i Ücretsiz Yaptı

Her hafta yeni bedava oyunlar sunan Epic Games, 2020 yılının sonunda özel bir kampanya hazırladı. Bu kampanya dahilinde platformun kullanıcıları, 15 gün her tarafında her gün minimum 1 yeni bedava oyuna kavuşacak.

Başka platformlarda ara sıra yüksek bedellere satılan oyunları da bedava olarak sunan Epic Games, derhal fiyatı 69,00 TL olan Tropico 5 oyununu ücretsiz yaptı.

Tropico 5 Fragmanı

Diktatör olmanın öyle da basit bir şey olmadığını gördüğümüz Tropico serisine dahil olan bu oyunda, bir kere daha ufak ada ülkesi Tropico’ya geri dönüyoruz. Bir kolonici olarak geldiğimiz bu ülkede, hükümranlığımız nesiller boyunca devam ediyor ve biz de ülkeyi 21. yüzyılın bile ötesine taşıyoruz.

Tropico inşa olarak bir taktik ve simülasyon oyunu, bir ülkenin idaresini elimize alıyoruz. gerçi bu oyunu bambaşka kılan özelliği, yönettiğimiz ülkenin bir muz cumhuriyeti olması. Halkını gözeten bir başkan da olsanız, zalim bir diktatör de olsanız ülkenin bu hali pek değişmiyor.

Tropico 5‘te daha önceki oyunlardan daha kompleks bir ticaret sistemi karşımıza çıkıyor. Ayrıca bu oyunla birlikte birincil defa Tropico oyuncuları ayrıca birbirlerine aleyhinde keza de rakiplerine aleyhinde mücadele edebiliyorlar. 

Tropico 5 Sistem Gereksinimleri

tropico 5

Asgari:

İşletim Sistemi: Windows Vista SP2, Windows 7, Windows 8 İşlemci: 2 GHz Dual Core CPU Hafıza: 4 GB RAM Ekran Kartı: GeForce 400 veya üstü, AMD Radeon HD 4000 veya üstü, Intel HD 4000 ya da üstü (DirectX 11 ekipman desteği zorunlu) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirectX düzenli

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit), Windows 8 (64 bit) İşlemci: 2.5 GHz Quad Core CPU Hafıza: 8 GB RAM Ekran Kartı: GeForce 500 veya üstü, AMD Radeon HD 5000 veya üstü DirectX: Sürüm 11 Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 4 GB kullanılabilir bölge

Tropico 5’i Kütüphanenize Nasıl Ekleyebilirsiniz?

tropico 5

Oyunları arşivinize eklemeniz için sahip olmanız gereken tek şey bir Epic hesabı, onu da zaten ücretsiz olarak dakikalar içerisinde edinebiliyorsunuz. Sonrasında yapmanız gerekenlerse şu şekilde: 

Epic Games hesabınıza giriş yapın. Oyun sayfasına gidin Yükle tuşuna basın. Siparişi Ver’e tıklayın.  Oyunlar böylece kütüphanenize eklenmiş olacak. Epic Games Store sizden iki faktörlü kimlik düzeltme isteyecektir.

Epic Games yıl sonu etkinliğinde her gün yeni bir bedava oyun verecek. Diğer oyunları da kaçırmamak için bizi peşine düşüp takip etmeye devam edin. 

Comments
To Top