Haber

Epic Games, Fiyatı 50 TL Olan The Long Dark’ı Ücretsiz Yaptı

Epic Games, Fiyatı 50 TL Olan The Long Dark'ı Ücretsiz Yaptı

Her hafta yeni ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, 2020 yılının sonunda özel bir kampanya hazırladı. Bu kampanya zarfında platformun kullanıcıları, 15 gün baştan başa her gün minimum 1 yeni ücretsiz oyuna kavuşacak.

Başka platformlarda zaman zaman yüksek bedellere satılan oyunları da ücretsiz olarak sunan Epic Games, derhal fiyatı 50,00 TL olan The Long Dark oyununu ücretsiz yaptı.

The Long Dark Fragmanı

The Long Dark’ta uzun, karanlık bir gecenin yaşandığı ve muhtemelen daha kutuplara yakın bir bölgede hayatta kalmaya ve etrafımızı keşfetmeye çalışıyoruz. çok eskiden garanti olarak gördüğümüz elektrik gibi nimetleri de özlemeye devam ediyoruz.

Bu oyunda rakiplerimiz öyle envai değişiklik zombiler, uçan kaçan canavarlar, mutantlar falan değil. Soğukla ve soğuk iklimde insanları da av listesine ekleyen vahşi hayvanlarla çaba ediyoruz. Bu anlamda oyun oldukça zinde bir deneyim sunuyor.

Oyunda hem sınırsız hayatta kalma moduna ek olarak hikaye modu olan Wintermute da yer alıyor. Bu modda keza oynamayı daha iyi öğreniyor ayrıca de The Long Dark dünyasının nasıl bir anda bu ayla geldiğini de daha iyi anlıyoruz.

The Long Dark Sistem Gereksinimleri

En Az:

İşletim Sistemi: Windows 7 İşlemci: Dual-Core Intel i5 CPU @ 2GHz+ Hafıza: 4 GB RAM Ekran Kartı: Intel 4xxx Series w/ 512MB VRAM veya üstü Depolama: 7 GB kullanılabilir bölge Ses Kartı: herhangi

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 10 İşlemci: Intel i7 CPU @ 2.6GHz or higher Hafıza: 8 GB RAM Ekran Kartı: nVidia GTX 555 w/ 1GB VRAM or better Depolama: 7 GB kullanılabilir bölge Ses Kartı: Surround özelliği olan herhangi bir kart.

The Long Dark’ı Kütüphanenize Nasıl Ekleyebilirsiniz?

 

Oyunları arşivinize eklemeniz için sahip olmanız gereken tek şey bir Epic hesabı, onu da zaten ücretsiz olarak dakikalar içerisinde edinebiliyorsunuz. Sonrasında yapmanız gerekenlerse şu şekilde: 

Epic Games hesabınıza antre yapın. Oyun sayfasına gidin Yükle tuşuna basın. Siparişi Ver’e tıklayın.  Oyunlar böylece kütüphanenize eklenmiş olacak.

Epic Games Store sizden iki faktörlü kimlik doğrulama isteyecektir.

Epic Games yıl sonu etkinliğinde her gün yeni bir bedava oyun verecek. Diğer oyunları da kaçırmamak için bizi peşine düşüp takip etmeye devam edin. 

Comments
To Top