Haber

Epic Games, Fiyatı 50 TL Olan Cities: Skylines’ı Ücretsiz Yaptı

Epic Games, Fiyatı 50 TL Olan Cities: Skylines'ı Ücretsiz Yaptı

Her hafta yeni bedava oyunlar sunan Epic Games, 2020 yılının sonunda özel bir kampanya hazırladı. Bu kampanya kapsamında platformun kullanıcıları, 15 gün boyunca her gün minimum 1 yeni ücretsiz oyuna kavuşacak.

Başka platformlarda zaman zaman yüksek bedellere satılan oyunları da bedava olarak sunan Epic Games, acilen fiyatı 50,00 TL olan Cities: Skylines oyununu bedava yaptı.

Cities: Skylines Fragmanı

Cities: Skylines, bir kent kurup geliştirdiğimiz taktik/simulasyon oyunları aralarında yer alıyor. Oyunun isminden de emin olduğu üzere olarak sivil havacılık üstüne odaklanıyoruz. Daha açıkçası oyunda çok gelişmiş bir ulaşım sistemi var ve lojistik konusu, oyunun belkemiğini oluşturuyor dersek abartmış olmayız.

Oyunda bir belediye başkanı olarak şehrimizde ne yapılacağı ve nasıl yapılacağı konusunda tüm yetkiyi elimizde bulunduruyoruz. Ayrıca oyunda gelen ayrı mod destekleri doğruca de neyin ne değin mecburi olacağını seçmek de ayrıntılarıyla oyuncuya kalıyor. 

Cities: Skylines’ı Kütüphanenize Nasıl Ekleyebilirsiniz?

Oyunları arşivinize eklemeniz için sahip olmanız gereken tek şey bir Epic hesabı, onu da zaten bedava olarak dakikalar içerisinde edinebiliyorsunuz. Sonrasında yapmanız gerekenlerse şu şekilde: 

Epic Games hesabınıza antre yapın. Oyun sayfasına gidin Yükle tuşuna basın. Siparişi Ver’e tıklayın.  Oyunlar böylece kütüphanenize eklenmiş olacak. Epic Games Store sizden iki faktörlü kimlik doğrulama isteyecektir.

Epic Games sene sonu etkinliğinde her gün yeni bir bedava oyun verecek. Diğer oyunları da kaçırmamak için bizi peşine düşüp takip etmeye devam edin. 

 

Comments
To Top