Haber

Epic Games, Fiyatı 39 TL Olan Darkest Dungeon’ı Ücretsiz Yaptı

Epic Games, Fiyatı 39 TL Olan Darkest Dungeon'ı Ücretsiz Yaptı

Epic Games, 17 Aralık 2020 tarihinden beri bedava oyunlar dağıtıyor. 2020 yılının ardına kadar devam edecek olan bu kampanya doğru oyuncular birçok oyuna sahip olabilecek. Platformda bugün yayınlanan oyun ise Darkest Dungeon.

Darkest Dungeon fragmanı:

Kanada merkezli egemen oyun şirketi Red Hook Studios tarafından geliştirilen Darkest Dungeon, çoğu oyuncu kadar olumlu yorumlar almış hoş bir üretim. Sıra tabanlı RPG türündeki bu oyunda kendi ekibinizi oluşturup dünyanın en karanlık zindanlarını araştırmaya koyulacaksınız. Önünüze çıkacak tuzaklar, yüz yüze gelmek zorunda olduğunuz kuvvetli canavarların yanına fazla minik kalacak.

Ekibinizi karanlık ve nefret edilen şey doymuş zindanlara gönderirken hepsini birer birer kaybedebileceğinizi unutmayın. Ayrıca oyundaki zindanlarda ödül olarak gördüğünüz çoğu şeyin size neler kaybettirebileceğini de aklınızda bulundurmalısınız. Kanaması veya zehirlenmesi olan ve korkudan delirme aşamasına gelen takım üyelerini tekrar hayata bağlantı kurmak da sizin elinizde.

Darkest Dungeon sistem gereksinimleri:

darkest dungeon epic games

En Düşük:

İşletim Sistemi: Windows XP Bellek: 2 GB RAM Ekran Kartı: Open GL 3.2+ Compliant Depolama: 2 GB kullanılabilir bölge

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 7+ Bellek: 4 GB RAM Ekran Kartı: Open GL 3.2+ Compliant Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Darkest Dungeon’ı kütüphanenize nasıl ekleyebilirsiniz?

darkest dungeon

Epic Games hesabınıza antre yapın. Oyun sayfasına gidin Yükle tuşuna basın. Siparişi Ver’e tıklayın. Oyunlar bu nedenle kütüphanenize eklenmiş olacak.

Epic Games’in ücretsiz oyun dağıtma etkinliği sene sonuna kadar devam edecek. Ücretsiz olarak bahşedilen oyunları kaçırmamak için bizleri takipte kalın.

Comments
To Top