Haber

Epic Games, Fiyatı 33 TL Olan Oddworld: New ‘n’ Tasty’yi Ücretsiz Yaptı

Epic Games, Fiyatı 33 TL Olan Oddworld: New 'n' Tasty'yi Ücretsiz Yaptı

Oyuncular, yılbaşına yaklaşmamızla birlikte öyle fazla platformda başlayan indirimleri peşine düşüp takip ederken Epic Games, yine bombayı patlattı. Normal şartlarda her hafta bir oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunan platform, dün itibariyle 15 gün baştan başa her gün asgari bir oyunu bedava yapacak.

Epic Games, 15 gün sürecek oyun coşkusunu dün ücretsiz yaptığı Cities: Skylines oyunuyla başlatmıştı. Oyun platformu, bugünse normalde 33 TL’lik fiyat etiketine sahip olan Oddworld: New ‘n’ Tasty oyununu ücretsiz yaptı.

Oddworld: New ‘n’ Tasty nasıl bir oyun?

oddworld new n tasty

PlayStation için yayınlanan Abe’s Oddysee’nin her yerde hazır hali olarak karşımıza çıkan Oddworld: New ‘n’ Tasty, oyuncuların kahraman Abe olarak maceralara atılmalarına imkân tanıyor. Oyunda tarihi yıkıntıları keşfediyor, etçil canavarlardan ve çılgın av partilerinden kaçıyoruz.

Oddworld: New ‘n’ Tasty sistem gereksinimleri:

oddworld new n tasty

En Düşük sistem gereksinimleri

İşlemci: Intel i3 3220 3.30 GHz Ekran Kartı: NVIDIA GTX 260 RAM: 4 GB Depolama alanı: 10 GB İşletim sistemi: Windows 7

Önerilen sistem gereksinimleri

İşlemci: Intel i5 Ekran Kartı: NVIDIA GTX 560 RAM: 4 GB Depolama alanı: 10 GB İşletim sistemi: Windows 8

Oddworld: New ‘n’ Tasty kütüphanenize nasıl ekleyebilirsiniz?

oddworld new n tasty

Oyunları arşivinize eklemeniz için sahip olmanız gereken tek şey bir Epic hesabı, onu da zaten bedava olarak dakikalar içerisinde edinebiliyorsunuz. Ardından yapmanız gerekenlerse şu şekilde: 

Epic Games hesabınıza antre yapın. Oyun sayfasına gidin Yükle tuşuna basın. Siparişi Ver’e tıklayın.  Oyunlar bu nedenle kütüphanenize eklenmiş olacak. Epic Games Store sizden iki faktörlü kimlik doğrulama isteyecektir.

Epic Games sene sonu etkinliğinde her gün saat 19:00’da yeni bir bedava oyun verecek. Diğer oyunları da kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin.

Comments
To Top