Haber

Epic Games, Fiyatı 31 TL Olan Metro: 2033 Redux’ı Ücretsiz Yaptı

Epic Games, Fiyatı 31 TL Olan Metro: 2033 Redux'ı Ücretsiz Yaptı

Yılbaşına değin her gün toplamda 1 oyun almak üzere toplamda 15 bedava oyun dağıtan Epic Games Store’un bugünkü oyunu emin oldu: Metro: 2033 Redux. 4A Games göre geliştirilen Metro: 2033 Redux, Deep Silver kadar 2014 yılında yayınlanmıştı.

Keza eleştirmenler hem de oyuncular göre oldukça takdire değer FPS (Birinci Şahıs Nişancı) türündeki bu oyun, PC’nin yanı sıra PlayStation 4, Xbox One ve Switch konsolları için de çıkış yapmıştı.

Metro: 2033 Redux nasıl bir oyun?

Epic Games kadar daha önce de bedava olarak verilen oyun, 2014 yılında yayınlanmış ve bir hayli beğenilmişti. Yaşanan bir afet sonrası yıkılmış olan dünyada hayatta kalmaya çalışan insanları anlatan oyun, Epic Games Store‘daki mağaza sayfasında şu şekilde anlatılıyor:

“2013’te dünya, az daha bütün insanlığı değil eden ve dünya yüzeyini zehirli bir çorak araziye dönüştüren kıyamet benzeri bir olayla harap oldu. Hayatta kalan bir avuç insan, Moskova’nın yeraltı derinliklerine sığındı ve insan uygarlığı yeni bir Karanlık Çağa girdi.”

“Sene 2033. Bir neslin tamamı yer aşağı doğup büyüdü ve kuşatılmış Metro İstasyonu Şehirleri hayatta kalmak için mücadele ediyor, ayrıca birbirleriyle hem de açık havada bekleyen mutant canavarlarla.”

“Yangından önceki son günlerde doğan ama yer aşağıda gelişen Artyom’sunuz. Kent sınırlarının ötesine hiç geçmemişken zaruri bir olay, insanoğlundan geriye doğru kalanları yaklaşan dehşet bir tehdit hakkında ikaz etmek üzere son çare olarak Metro sisteminin kalbine gidilmesini gerektiriyor.”

“Yolculuğunuz sizi, metro altındaki unutulmuş mezarlardan, eylemlerinizin insanlığın kaderini belirleyeceği, yukarıdaki ıssız ve çorap topraklara götürüyor.”

“Peki ya asıl korkutma içerideyse?”

Metro: 2033 Redux sistem gereksinimleri

metro: 2033 redux afiş, metro: 2033 redux wallpaper, metro: 2033 redux duvar kağıdı

Minimum:

İşletim sistemi: Windows Vista, Windows 7 ya da Windows 8 (yalnızca 64 bit) İşlemci: Çift çekirdekli 2,2 GHz CPU RAM: 2 GB Ekran kartı: DirectX 10, Shader Model 4 uyumlu ekran kartları DirectX: Sürüm 10 Depolama: 10 GB

Önerilen:

İşletim sistemi: Windows 7 veya Windows 8 (yalnızca 64 bit) İşlemci: Herhangi bir dört çekirdekli işlemci ya da 3.0 GHz çift çekirdekli işlemci RAM: 4 GB Ekran kartı: DirectX 11 düzenli ekran kartları DirectX: Sürüm 11 Depolama: 10 GB

Metro: 2033 Redux’ı kütüphanenize nasıl eklersiniz?

metro: 2033 redux afiş, metro: 2033 redux wallpaper, metro: 2033 duvar kağıdı

Oyuna en ince ayrıntısına kadar sahip elde etmek için yapmanız gereken şey bir Epic Games Store hesabına sahip olmak. Ücretsiz olarak oldukça kısa bir süre içerisinde hesabınızı açtıktan sonra Metro: 2033 Redux’ı şu adımları izleyerek kütüphanenize ekleyebilirsiniz:

Epic Games Store’u açın ve hesabınızla giriş yapın Oyun sayfasına gelin Sağ tarafta yer alan yükse seçeneğine tıklayın Açılan ekrandan Siparişi Ver seçeneğine tıklayın. İyi oyunlar

Epic Games Store’un yılbaşına kadar bedava olarak vereceği oyunlardan farkında elde etmek için bizi peşine düşüp takip etmeyi unutmayın.

Comments
To Top