Haber

Epic Games, Fiyatı 31 TL Olan Inside’i Ücretsiz Yaptı

Epic Games, Fiyatı 31 TL Olan Inside'i Ücretsiz Yaptı

Her hafta yeni bedava oyunlar sunan Epic Games, 2020 yılının sonunda özel bir kampanya hazırladı. Bu kampanya kapsamında platformun kullanıcıları, 15 gün baştan başa her gün en az 1 yeni ücretsiz oyuna kavuşacak.

Diğer platformlarda zaman zaman yüksek bedellerle satılan oyunları da ücretsiz olarak sunan Epic Games, hemen fiyatı 31,00 TL olan Inside oyununu bedava yaptı.

Inside Fragmanı

Egemen oyun yapımcısı Playdead göre geliştirilen ve çok olumlu yer alan Inside, aksiyon ve serüven türündeki bir oyun. Oyunda, karanlık bir projenin ortasında kalakalmış küçük ve terk edilmiş bir çocuğu oynuyoruz.

Daha önce Bafta ve The Game Awards gibi manâlı kuruluşların verdiği ödülleri de kazanmayı başaran Inside oldukça yoğun ve derin bir tecrübe sunuyor. Oyunun atmosferi epeyce akıcı ve her hatıra gerilim doymuş.

Böylece çok bulmacayla süslenmiş olan oyun, bilhassa Limbo’yu sevenler için kaçırılmaması gereken bir yapım olarak gösteriliyor. Serüven ve bulmaca oyunlarını sevenlerin fazla hoşuna gideceği belirlenmiş olan oyun, fazla uzun olmasa da başında geçirdiğiniz sürenin hakkını veriyor.

Inside Sistem Gereksinimleri

inside

En Düşük:

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit zorunlu) İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.4 GHz, AMD FX 8120 @ 3.1 GHz Bellek: 4 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GT 630 / 650m, AMD Radeon HD6570 ya da dengi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 3 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: 100% DirectX 9.0c düzenli ses kartı

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 8/10 (64-bit gerekli) İşlemci: Intel i7 920 @ 2.7 GHz, AMD Phenom II 945 @ 3.0 GHz Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660, Radeon R9-270 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: 100% DirectX 9.0c düzenli ses kartı

Inside’ı Kütüphanenize Nasıl Ekleyebilirsiniz?

inside

Oyunları arşivinize eklemeniz için sahip olmanız gereken tek şey bir Epic hesabı, onu da zaten ücretsiz olarak dakikalar içerisinde edinebiliyorsunuz. Sonrasında yapmanız gerekenlerse şu şekilde: 

Epic Games hesabınıza giriş yapın. Oyun sayfasına gidin Yükle tuşuna basın. Siparişi Ver’e tıklayın.  Oyunlar bu nedenle kütüphanenize eklenmiş olacak. Epic Games Store sizden iki faktörlü kimlik doğrulama isteyecektir.

Epic Games sene sonu etkinliğinde her gün yeni bir bedava oyun verecek. Öteki oyunları da kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin. 

Comments
To Top