Haber

Epic Games, Fiyatı 17 TL Olan Defense Grid: The Awakening’i Ücretsiz Yaptı

Epic Games, Fiyatı 17 TL Olan Defense Grid: The Awakening'i Ücretsiz Yaptı

Her hafta yeni bedava oyunlar sunan Epic Games, 2020 yılının sonunda özel bir kampanya hazırladı. Bu kampanya kapsamında platformun kullanıcıları, 15 gün boyunca her gün minimum 1 yeni ücretsiz oyuna kavuşacak.

Diğer platformlarda ara sıra yüksek bedellere satılan oyunları da ücretsiz olarak sunan Epic Games, derhal fiyatı 17 TL olan Defense Grid: The Awakening oyununu bedava yaptı.

Defense Grid: The Awakening Fragmanı

Kule savunma oyunlarına değişik bir bakış açısı getiren Defense Grid: The Awakening’de yaptığımız iş, bu oyun türünde sıkça karşılaştığımız üzere üzerimize akan düşman güruhlarını durduracak savunma sistemlerini hazırlamak. 

daima oynanabilen bu oyunda bambaşka kule türlerini, bambaşka düşmanlara karşısında kullanıyoruz. Haliyle düşmanlar ve kuleler aralarında bir nevi taş-kağıt-makas dengesi de bulunuyor. Ana hikayede 20 ayrı bölüm yer alıyor. 

Kule savunma oyunlarını, strateji oyunlarını ve bulmaca çözmeyi sevenler için bu oyun eğlenceli saatler taahhüt ediyor. Hidden Path Entertainment tarafından hazırlanan oyun, kullanıcılar göre da “Çok Olumlu” olarak puanlanmıştı.

Defense Grid: The Awakening Sistem Gereksinimleri

En Az:

İşletim Sistemi:Windows XP, Vista İşemci:1.8GHz CPU ya da üstü RAM:512 MB RAM Depolama:1GB available space DirectX version:DirectX 9.0c ya da üstü Video:: Shader 2 destekli DirectX 9 video kartı

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows XP, Vista İşlemci: dual core 2.0GHz CPU ya da üstü Hafıza: 1GB RAM XP, 1.5GB RAM Vista Ekran Kartı: Shader 3 desteki video kartı Depolama: 1 GB kullanılabilir bölge

Defense Grid: The Awakening’i Kütüphanenize Nasıl Ekleyebilirsiniz?

Oyunları arşivinize eklemeniz için sahip olmanız gereken tek şey bir Epic hesabı, onu da zaten bedava olarak dakikalar içerisinde edinebiliyorsunuz. Sonrasında yapmanız gerekenlerse şu şekilde: 

Epic Games hesabınıza giriş yapın. Oyun sayfasına gidin Yükle tuşuna basın. Siparişi Ver’e tıklayın.  Oyunlar bu nedenle kütüphanenize eklenmiş olacak. Epic Games Store sizden iki faktörlü kimlik doğrulama isteyecektir.

Epic Games yıl sonu etkinliğinde her gün yeni bir ücretsiz oyun verecek. Öteki oyunları da kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin. 

Comments
To Top