Haber

ENSO MSE, 21-22 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesi’nde

ENSO MSE, 21-22 Kasım'da Boğaziçi Üniversitesi'nde

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) tarafından bu yıl 10.su düzenlenecek ENSO MSE (Management Study with Executives) kariyer zirvesi, 2 gün baştan başa öbür sektörlerden C-level yöneticiler ile katılımcılar aralarında sağlam bir köprü kurmayı hedefliyor.

Etkinlik her tarafında meslek dünyasının en prestijli firmalarından gelen üstteki düzey yöneticiler, sektöre girmeye hazırlanan katılımcılara kariyerlerindeki dönüm noktalarını, başarı ve başarısızlık hikayelerini anlatarak katılımcılara ilham oluşturacaklar.

ENSO MSE

Yine etkinlikte yer alacak Networking Room ise kendi sektörlerinde lider şirketlere ayrılan online odalarda üst düzey yöneticiler ve şirket görevlileri ile irtibat kurma imkanı sunarak bir network oluşturma fırsatı sunacak ve sektör hakkında soru-cevap yollu data edinme imkanı verecek. Bu network odaları, sunumlarla aynı zamanlı olarak 21 Kasım’da açık olacak.

ENSO MSE’nin katılımcılara sunmuş olduğu bir başka fırsat ise ödüllü vaka analiz çalışmaları ve workshoplarda katılımcılar, şirketlerin üstteki düzey yöneticilerine kendilerini görüntü imkanı yakalayacaklar. Ama Evyap ve Akcoat kadar yapılacak Ödüllü Case Studylere bulunma için ilk önce başvuruda bulunmak gerekiyor.

dikkat ceo çıkabilir

Bunların yanı sıra ENSO MSE’de HyperX kulaklık, Toptalent Business School’dan sertifikalı kurs, Dijital Fakülte’den “Dijital Pazarlama” eğitimi, Yemeksepeti indirim kodu gibi ödüllü değişik çekilişler de gerçekleştirilecek. 

21-22 Kasım tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi konut sahipliğinde gerçekleştirilecek olan ENSO MSE kariyer zirvesine indirimli bilet almak için buraya tıklayabilirsiniz. Keza Ödüllü Case Studylere de buradan başvurabilirsiniz.

Comments
To Top