Haber

Enes Batur’dan, Geçirdiği Trafik Kazası Sonrası İlk Açıklama

Enes Batur'dan, Geçirdiği Trafik Kazası Sonrası İlk Açıklama

Dün sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, Türkiye’nin en popüler YouTuberlarından Enes Batur‘un lüks aracıyla trafik kazası yaptığından bahsetmiştik. Biz bu haberi paylaştıktan kısa bir süre sonradan da kazaya ait görüntüler ortaya çıkmış, kazanın nasıl meydana geldiği anlaşılmıştı. Bir zaman sessizliğini koruyan Enes Batur, kazadan saatler daha sonra bazı açıklamalarda bulundu.

Ünlü YouTuber, geçirdiği trafik kazasıyla ilgili yaptığı açıklamalarda, sıhhat durumunun iyi olduğunu söyledi. Talihsiz bir durum yaşadığını ve kazadan daha sonra sağlık durumu kontrollerinin yapıldığını söyleyen Batur, kaza sonrası kendisine ulaşmaya çalışan ve geçmiş olsun dileklerini ileten herkese de teşekkür etti. YouTuber, kazayla ilgili olarak yapılan negatif yorumlara da yanıt vermeyi ihmal etmedi.

“1998 adet fidan dikeceğim”

Enes Batur

Enes Batur’un geçirdiği trafik kazasının arkasında yapılan negatif yorumlardan bir parça başına, “Memlekete olumlu hiçbir faydası olmayan Enes Batur, memlekete yararlı bir ağaca çarparak, kaza yapmış. Ağaç için endişeliyiz…” şeklindeydi. Bu olumsuz yoruma yanıt veren internet fenomeni, “Ola Ki de ölümümle sonuçlanacak bir kazadan sonra bile böyle iğrenç yorum yapabilecek aciz arkadaşımız için 1998 fidan dikiyorum. Belki insanlıktan nasibini alır.” cümlelerini kurdu.

giderken, kazayla ilgili yeni bilgiler de ortaya çıktı. Durum sonrası gelen birincil bilgilerde, kaza esnasında Batur’un sevgilisinin de yanına olduğu bilgisi vardı. Ama sonradan gelen bilgilere göre Ecenaz Üçer, kaza anında araçta değildi. Kaza haberini aldıktan daha sonra durum yerine gelen Üçer, bir süre boyunca Enes Batur’u sakinleştirmeye çalıştı. Enes Batur’un kazanın etkisiyle gözyaşı döktüğü, sevgilisine sarılarak sakinleşmeye çalıştığı bildirildi.

Comments
To Top