Haber

Enes Batur’dan Exxen Açıklaması: 3-4 Proje Üstünde Çalışıyoruz

Enes Batur'dan Exxen Açıklaması: 3-4 Proje Üstünde Çalışıyoruz

Dün YouTube kanalının 8. kuruluş yıldönümünü kutlayan Enes Batur, Instagram hesabından paylaşmış olduğu bir hikaye ile yeni projeleri hakkında açıklamalarda bulundu ve Acun Ilıcalı’nın kurucusu olduğu dijital yayın platformu Exxen için hayranlarını heyecanlandıran bir ilan yaptı.

Sektörden isimler kadar daha öncelerde yapılan açıklamalarda Türkiye’nin en popüler YouTuber’larından Orkun Işıtmak, Reynmen ve Buğra Kazancı’nın Exxen’de yayınlanacak değişik projelerde yer alacağını zaten öğrenmişti. Acilen ise Exxen’de içeriği bulunacak YouTuber’lar listesine Enes Batur da eklendi.

Enes Batur: Exxen için sürpriz 3-4 proje yapıyoruz

enes batur

“Sıradaki hedeflerimiz” başlıklı hikayesinde Ayaz adlı yeni bir şarkı/klip yayınlayacağını ve yeni bir takım kuracağını duyuran Enes Batur, son olarak ise Exxen için 3-4 sürpriz proje üstünde çalıştıklarını belirtti. Varsayım edebileceğiniz üzere söz konusu projeler ile ilgili az önce ayrıntı bilgiler bulunmuyor.

Bu sene içinde Netflix’te yayınlanan ve çoğunluğunu YouTuber’ların oluşturduğu Exatlon ile dijital yayın dünyasına resmi olarak antre yapan Acun Ilıcalı, Exxen ile ise kendi dijital platformunu duyurmuştu. Geçtiğimiz günlerde Exxen ile ilgili yeni bir bildiri daha yapan Acun Ilıcalı, Hasan Can Kaya’nın YouTube Trendler’de zirveye oynayan programı Konuşanlar’ın Exxen’e geleceğini açıklamıştı.

Comments
To Top