Haber

Enes Batur, 2 Yıl Önce Spor Otomobiliyle Kaza Yapanlarla Dalga Geçmiş

Enes Batur, 2 Yıl Önce Spor Otomobiliyle Kaza Yapanlarla Dalga Geçmiş

Geçtiğimiz günlerde seyir halindeyken oldukça tehlikeli bir kaza geçiren ve deyim yerindeyse ölümden dönen Enes Batur’un trafik kazası gündemden düşmek bilmiyor. Ecenaz Üçer ile birlikte aracıyla ilerlerken ağaca çarpan ve takla atan Enes Batur’un söz konusu kazasının arkasından geçtiğimiz yıllarda yayınladığı ve süper otomobilleri ile kaza yapan kişiler hakkında böylece de tatsız yorumlarda bulunduğu videosu bir kere daha gündeme geldi.

Yaklaşık iki yıl önce “Çok Pahalı Otomobil Kazaları” adlı bir video yayınlayan Enes Batur, 6 milyondan pozitif izlenen videosunda Ferrari, Lamborghini gibi süper spor otomobillerin kaza videolarını izliyordu ve kazalar hakkında yorumlarda bulunuyordu.

enes batur

Söz konusu video sırasında Enes Batur, kaza yapan kişiler için “Sen bir salaksın. Ferrari ile gitti, duvara girdi. ‘Seri çıkayım’ dedi, öndeki arabaya girdi. Yavaş kullanın şu arabaları. Ne oldu derhal? 100 bin lira harcama oldu arabada.” gibi ifadeler kullanıyordu. O dönem hayranları tarafından “eğlenceli bir içerik” olarak izlenen video, Enes Batur’un da spor otomobili ile kaza yapması sonrası farklı şekilde yorumlanmaya başlandı.

Enes Batur’un süper spor otomobillerin kaza görüntülerini yorumladığı videosuna hemencecik aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca meşhur YouTuber’ın geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği dehşet trafik kazasının videosuna da buradan ulaşabilirsiniz.

Enes Batur’un  “Fazla Pahalı Araba Kazaları” adlı videosu

Comments
To Top