Haber

Elon Musk “Özel Renklerle Gelecek” Dedi, Cıvıl Cıvıl Tesla Roadster Konseptleri Ortaya Çıktı

Elon Musk "Özel Renklerle Gelecek" Dedi, Cıvıl Cıvıl Tesla Roadster Konseptleri Ortaya Çıktı

21. yüzyılın en çok konuşulan iş insanlarından biri olan Elon Musk, Twitter üzerinden yani ve Tesla hayranları için manâlı sayabileceğimiz bir açıklamada bulundu. “Orijinal modelde olduğu gibi yeni Roadster’da da özel renk seçeneklerimiz olacak.” diyen Musk, şu asıl dek yalnızca kırmızı ve koyu gri renkli prototiplerini gördüğümüz Tesla Roadster’ın piyasaya çıktığında daha geniş bir renk yelpazesine sahip olacağının ipucunu vermiş oldu.

Bilmeyenler için; Tesla’nın birincil otomobili olan orijinal Roadster, çift kapılı kompakt bir spor otomobildi ve piyasaya sürüldüğünde doğrusu de “cıvıl cıvıl” renk seçeneklerine sahipti. Ancak Tesla, ilk olarak 2008 yılında piyasaya sürdüğü orijinal Roadster’ın üretimine 2011 yılında son verdi ve ikinci cins Roadster’ın lansmanı için 2017 yılına kadar beklememiz gerekti.

Orijinal Tesla Roadster, 2008’de piyasaya sürüldüğünde bu renk seçeneklerine sahipti

2008 roadster renkler

2008 roadster renkler 2

2008 roadster renkler 3

Elon Musk’ın yeni Tesla Roadster’ın “özel” renk seçenekleri ile piyasaya sürüleceğini açıklamasının gerisinde bir takım Tesla hayranları, öbür renklerdeki Roadster modellerinin nasıl görünebileceğini düş ettiler ve oluşturdukları konseptleri çevrimiçi olarak yayınladılar. Aşağıdaki konsept renk seçeneklerinden siz en fazla hangisini beğendiniz?

Yeni Tesla Roadster’ın renk seçenekleri için oluşturulan konseptler

yeni tesla roadster renkler

yeni tesla roadster renkler 2

yeni tesla roadster renkler 3

Comments
To Top