Haber

eFootball PES 2021 LITE; PS4, Xbox One ve PC İçin Ücretsiz Yayınlandı İndir

eFootball PES 2021 LITE; PS4, Xbox One ve PC İçin Ücretsiz Yayınlandı İndir

Video oyun sektörünün köklü isimlerinden KONAMI, bu sene es geçtiği eFootball PES 2021’in ücretsiz ve daha sade bir sürümü olan “eFootball PES 2021 LITE”ın yayınlandığını duyurdu. PlayStation 4, Xbox One, PC üzerinden erişilebilen oyun, o kadar çok futbol tutkununun yüzünü güldüreceğe benziyor.

eFootball PES 2021 LITE’ın en kayda değer özelliği, hiç kuşkusuz “myclub” isimli oyun moduna tam destek sağlıyor olması. Yani bedava olarak edinebileceğiniz bu oyunda, kendi takımınızı da kurup, en iyi oyuncuları yetiştirmeye çalışacaksınız. Bundan Başka buradaki verileriniz, eFootball PES 2021’e de aktarılabilecek. eFootball PES’in en sevilen oyun modunun ücretsiz olarak sunulması, milyonlarca oyuncuyu eFootball PES 2021 LITE’a çekmeyi sağlayacak gibi görünüyor.

eFootball PES 2021 LITE

KONAMI’nin yaptığı açıklamalara göre eFootball PES 2021 LITE, myclub oyun modunun yanı sıra çevrimdışı rastlama yapma, antrenman ve lokal karşılaşmalara da imkan tanıyor. Ayrıca oyuncular, istedikleri takdirde Matchday ve çevrimiçi turnuvalara da dahil olabiliyorlar. Bütün bunlara ilave olarak öyle çok stadyum da eFootball PES 2021 LITE da etkin olarak kullanılabilecek.

eFootball PES 2021 LITE’ın dikkat çeken yanlarından bir tanesine de bir nevi çapraz platform desteğine sahip olması. Örneğin çevrimiçi bir karşılaşmaya dahil almak istediğinizde, karşı taraf tesadüfen bulunuyor. Yani eFootball PES 2021 LITE oynarken oyunun bütün sürümüne sahip bir oyuncuyla karşısında karşıya gelebiliyorsunuz. Bu da arkadaşlarınızla girmek istediğiniz karşılaşmalarda, mümkün kısıtlamaları kaldırmış olacak.

eFootball PES 2021 LITE’a sahip edinmek için yapmanız gerekenler

eFootball PES 2021 LITE

KONAMI’nin ücretsiz olarak yayınladığı eFootball PES 2021 LITE’a erişmek için, kullandığınız oyun cihazı için yerinde başvuru formu mağazasına erişmeniz gerekiyor. Bu bağlamda, oyunu bilgisayarınıza indirmek için burada bulunan bağlantıyla Steam’e, burada yer alan bağlantıyla PlayStation Store’a ve burada yer alan bağlantıyla da Microsoft Store’a (Xbox One için) erişebilirsiniz.

Comments
To Top