Haber

EA Play; PC, Android ve Xbox Series X/S İçin Xbox Game Pass’e Geliyor

EA Play; PC, Android ve Xbox Series X/S İçin Xbox Game Pass'e Geliyor

Microsoft’un yeni cins oyun konsolları Xbox Series X ve Xbox Series S, bugün itibarıyla Türkiye dahil bütün dünyada oyunseverlerin beğenisine sunulacak. Yeni tür Xbox’ların piyasaya sürülmesiyle birlikte eski adı EA Access/Origin Access olan aylık abonelik servisi EA Play, bugünkü lansman ile birlikte Xbox Game Pass’e geliyor.

EA Play ile birlikte Xbox Series X oyuncuları, açıklanmış bir aylık ödenti karşılığında Star Wars Jedi: Fallen Order, FIFA 20, Need for Speed Heat, Battlefield V, Titanfall 2, Mass Effect, The Sims gibi popüler oyunlar ilk önce olmak üzere EA Play kütüphanesindeki 60’tan pozitif oyuna ilave bir ücret ödemeden erişim sağlayabilecekler.

Xbox Game Pass Utimate aboneleri, Android telefonlarından 7 EA Play oyununa bulut üzerinden erişim sağlayabilecekler

xbox game pass ea play

EA Play, Xbox Series X/S’in yanı sıra Android zeki telefon kullanıcıları ve PC oyuncuları için de Xbox Game Pass aboneliği ile kullanılabilecek. EA Play, Android için Xbox Game Pass’e bugün itibarıyla gelirken; PC’deki Xbox Game Pass aboneleri EA Play için 15 Aralık’a kadar ummak durumunda olacaklar.

Android kullanıcıları, Xbox Game Pass Ultimate aracılığı ile bulut üzerinden sadece Dragon Age: Inquisition, Madden NFL 20, Mass Effect: Andromeda, Mirror’s Edge Catalyst, Plants vs. Zombies Garden Warfare 2, The Sims 4 ve Unravel 2’den oluşan 7 oyuna erişim sağlayabilecekler. PC oyuncuları ise ister bayağı ister Ultimate abonelik olsun tüm EA Play kütüphanesine erişebilecekler.

Comments
To Top