Haber

e-Founder Dijital Girişimcilik Zirvesi Yarın Başlıyor

e-Founder Dijital Girişimcilik Zirvesi Yarın Başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü (COMPEC) ve Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) meslek birliğinde düzenlenecek olan e-Founder dijital girişimcilik zirvesi, 28-29 Kasım’da katılımcıları ağırlayacak.

Girişimcilik ekosisteminde birbirinden bambaşka maceralara sahip iş dünyasından profesyonellerle bir araya gelme imkanı tanıyacak olan e-Founder, günlük hayatın her alanında girişimciliği keşfetme, girişimcinin hayatını nasıl geçirdiğini öğrenme ve dijital girişimcilik alanına dair aktüel konulara öbür gösterme açıları yakalama fırsatı sunacak.

e-founder girişimcilik zirvesi

Etkinlik partnerleri, düzenledikleri interaktif atölye çalışmalarında katılımcıları girişimcilik ekosisteminin içine çekecekken; deneyimlerini aktararak girişimcilik ile ilgili fikirleri somutlaştırmaya çalışacak. Etkinlikte yer alacak konuşmacılar arasında Akıcı Abdula, Sina Afra, Sean Yu, 212 Ventures ve İnveon’ın da bulunduğunu belirtelim.

Bu sene 5.’si gerçekleştirilecek olan ve etkinlik her tarafında girişimcilik projeleri için ekip arkadaşları bulgu ve gelecekte düzenlenecek yarışmalar için başvuru formu yapma fırsatı da yakalayabileceğiniz e-Founder dijital girişimcilik zirvesine kayıt almak için buraya tıklayabilir ve kendinize yer ayırtabilirsiniz.

Comments
To Top