Haber

Dwayne Johnson, Yeni Filminin Çekimlerinde Porsche Taycan’a Sığamadı

Dwayne Johnson, Yeni Filminin Çekimlerinde Porsche Taycan'a Sığamadı

Dwayne “The Rock” Johnson, gerek heybetli görüntüsü gerekse usta oyunculuğuyla aksiyon filmi denince akla ilk gelen isimler aralarında yer alıyor. Oysa görünürde The Rock’ın bu heybeti, bir takım durumlarda başına ‘dert’ oluyor.

48 yaşındaki Dwayne Johnson, şu sıralar Netflix’in bugüne kadarki en büyük bütçeli filmi olacak Inkar Notice’ın çekimleri ile meşgul. Bir başka ünlü oyuncu Gal Gadot ile başrolünü paylaştığı filmin çekimlerinden bir resim paylaşan Johnson, fotoğrafın açıklamasında ise sette yaşadığı trajikomik bir olayı anlattı.

Dwayne Johnson’ın Porsche Taycan’a sığmaya çalıştığı sahneden bir fotoğraf

the rock

Filmde bulunan bir kovalamaca sahnesi için Alman spor araba devi Porsche’nin birincil elektrikli modeli olan Taycan’a binip hızlı bir şekilde oradan uzaklaşması gereken The Rock, söz konusu sahnenin çekimleri sırasında epey zorlanmış. Nedeni ise 1,96 metre boy, 118 kilogram ağırlığa sahip olan oyuncunun Porsche Taycan’a sığamaması.

Laf konusu sahne ile ilgili bir başka sorun ise sahnenin bambaşka açılardan çekileceği için çekimin ansızın pozitif defa yeniden edilecek olması. Yani Dwayne Johnson, zaten içine sığamadığı Porsche Taycan’a bir şekilde pat diye fazla kez girerek sahneyi çekmek zorunda kaldı. Neyseki sahne, bir şekilde başarılı bir şekilde çekilebilmiş.

Comments
To Top