Haber

DOOM Eternal’ın Game Pass PC Kütüphanesine Geleceği Tarih Belli Oldu

DOOM Eternal'ın Game Pass PC Kütüphanesine Geleceği Tarih Belli Oldu

id Software tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks göre bu yıl mart ayında yayınlanan DOOM Eternal, ayrıca oyuncular ayrıca de eleştirmenler göre beğeniyle karşılanmıştı.

Mart ayında çıkan oyun, hemen şimdi yıl bitmeden Microsoft’un Xbox Game Pass sistemine Xbox konsolları için çıkmış ve Game Pass for PC’ye de geleceği açıklanmıştı. Oyunun en sonunda Game Pass’in PC aboneliklerine de geleceği tarih belirli oldu: 3 Aralık.

DOOM Eternal, PC için Game Pass’e 3 Aralık’ta geliyor

Xbox’ın devlete ait internet sitesinde yayınlanan bir blog yazısında, senenin sevilen oyunlarından bir adam başına olan DOOM Eternal’ın 3 Aralık tarihinde PC için de Game Pass kütüphanesine ekleneceği resmen duyuruldu. Ekim ayında Xbox konsolları için Game Pass kütüphanesine eklenen oyun, 2 ay aranın ardından PC için de kütüphaneye ekleniyor.

DOOM Eternal, Xbox Game Pass PC kütüphanesine Super Gore Nest Master Level adındaki yeni içeriğiyle birlikte eklenecek. Yapılan açıklamaya tarafından Super Gore Nest Master Level, tıpkı daha önce meydana çıkan Master Level’lar gibi savaş deneyimini daha ‘çılgın’ bir ülkü getirecek. Ayrıca yeni güçlük seviyeleri ve modları da oyuna ekleyecek.

Natürel oyunun Game Pass PC aboneliğine eklenmesi oldukça güzel bir haber ama ne yazık ama oyunla ilgili fena bir haberimiz de var. Oyunun sistem gereksinimleri, minimumda bile çoğu oyuncuyu üzecek düzeyde. Oyunu 1080p, 60 FPS, düşük grafik kalitesinde oynayabilmek için NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (4 GB), GTX 1060 (3 GB), GTX 1650 (4 GB), AMD Radeon R9 290 (4 GB) veya RX 470 olması gerekiyor. Sistem gereksinimlerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer fakat sisteminiz DOOM Eternal’ı kaldırabilecek düzeydeyse Game Pass’in PC aboneliğini ilk ay 5,90 TL’den, daha önce kullandıysanız 29,99 TL’den satın alabilirsiniz.

Comments
To Top