Haber

Disney+’ın Hawkeye Dizisinden Yeni Fotoğraflar Geldi

Disney+'ın Hawkeye Dizisinden Yeni Fotoğraflar Geldi

Disney+ ekranlarında yayınlanacak olan böylece çok Marvel dizisi arasında Hawkeye da yer alıyor. Clint Burton’ın artık Hawkeye ismini yavaş yavaş Kate Bishop’a bırakacağı seriden yeni fotoğraflar yayınlandı.

Bu karelerde Hailee Steinfeld’i birincil defa Hawkeye kostümüyle görüyoruz. genellikle genç aktrisin çizgi romanlardaki Kate Bishop ile benzer bir kostümü olduğunu söyleyebiliriz. Keza dizinin öteki yıldızı Pizza Köpeği ile de karşılaşıyoruz.

Matt Fraction izleri

eski hawkeye

Matt Fraction ve David Aja Omnibus‘un Hawkeye serisi yayınlandığı anda büyük bir başarı elde etmeyi başarmıştı. Büyük ses getiren çizgi romanlarıdaki hikayelerin dizi evreninde de kendisine yer bulacağını söylemek muhtemel. 

Orijinal Avengers üyelerinden olan Clint Burton bu dizide yeni bir Hawkeye yetiştirme görevini üstlenecek gibi gözüküyor. Kate Bishop, çizgi romanlarda da Burton’ın yokluğunda Hawkeye rolünü üstlenmek durumunda kalmıştı. 

lucky

Fotoğraflar da görünüşe göre Brooklyn Metrosu’ndan geliyor. Çizgi romanlarda da işlerin karışması, Burton’ın mülk sahiplerinin kiraları durduk yere arttırmaya başlaması ve emlak piyasasında dönen bir takım dolaplarla başlamıştı. Fotoğraflardaki bir diğer manâlı teferruat ise Lucky adlı köpek.

Lucky/Pizza Köpeği de kim?

yeni hawkeye

Çizgi roman serisinde Lucky, Hawkeye göre bulunup sahiplenilmiş bir köpek. Fiilen köpeğe verilen birincil ad Arrow olsa da Burton bu ismi Lucky ile değiştirmişti. Köpeğin gözünden çizilen bir sayıda ise kendisine “Pizza Köpeği” dediğini öğrenmiştik.

hawleye

2 Aralık’ta gelen fotoğraflar fazla net olmasa da yapımın çekimlerine başlandığını ortaya koyuyor. Jeremy Renner da yaptığı bir paylaşımda kendi aktör sandalyesini koymuş ve “Hanımefendi Bishop… size ihtiyacımız var!” yazmıştı. 2021 yılının sonlarında vizyona girecek olan yapımda başrolleri Jeremy Renner, Hailee Steinfeld ve olasılıkla de Pizza Köpeği paylaşacak. Görsellerin tamamına ise buradan ulaşabilirisiniz. Sizce hızlı bekleneni verebilecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Comments
To Top