Haber

Disney, Yeni Animasyon Filmi Encanto İçin Tanıtım Videosu Yayınladı

Disney, Yeni Animasyon Filmi Encanto İçin Tanıtım Videosu Yayınladı

Disney Animation, Oscar ödüllü Zootropolis: Hayvanlar Şehri’nin yönetmeni Byron Howard ve asistan yönetmeni Jared Bush ortaklığında hayata geçirilecek yeni animasyon filmi Encanto için birincil tanıtım videosunu yayınladı.

Stüdyonun 60. uzun metrajlı filmi olacak Encanto, sihirsel bir aileden gelmesine rağmen sihirsel güçlerden mahrum olan Kolombiyalı bir kızı konu alıyor. Filmin hikayesi ya da oyuncuları hakkında ayrıntı bilinmezken Disney, filmin tanıtımı için “Encanto, sizi büyülü bir ailenin sihirsel bir evde yaşadığı Kolombiya’ya götürür” ifadelerini kullandı.

Disney’yin yeni canlandırma filmi Encanto için yayınlanan tanıtım videosu:

2021 yılının sonlarında izleyiciyle buluşması beklenen animasyon filminin yönetmen koltuğunda Bolt, Tangled ve Zootopia’dan tanıdığımız Byron Howard, tekrar Zootopia ve Penn Zero: Part-Time Hero ile bilinen Jared Bush otururken, The Exorcist ve Sweetbitter gibi dizilerle aşina Amerikalı oyun yazarı Charise Castro Smith ise yardımcı yönetmenlik görevini üstleniyor.

Senaryosunu Charise Castro Smith ile Jared Bush’un birlikte kaleme aldığı üretim, Lin-Manuel Miranda kadar yazılan şarkılara sahip. Filmin yapımcılığını ise Clark Spencer, Yvett Merino Flores ile birlikte üstleniyor.

İzleyicileri, büyülü bir ailenin büyülü bir evde yaşadığı Kolombiya’ya götüren film, büyülü güçlere sahip bir aileyi ve ailedeki bu güçlerden mahrum tek birey olan evin genç kızını konu edinecek. Encanto’nun anlamının “Büyü” olduğu biliniyor.

Yayınlama takviminde herhangi bir değiştirme olmazsa Encanto, 24 Kasım 2021 tarihinden itibaren beyaz perdede gösterime girecek.

Comments
To Top