Haber

Disney Plus’a 10 Yeni Marvel ve 10 Yeni Star Wars Serisi Geliyor

Disney Plus'a 10 Yeni Marvel ve 10 Yeni Star Wars Serisi Geliyor

Disney Plus, ayrıca Marvel keza de Star Wars hayranlarını heyecanlandıran öyle fazla seriye ev sahipliği yapıyor. Bu geniş kitlelerin gözlerini, gelecek yeni projelerle de üstüne çeken Disney Plus, önümüzdeki yıllarda gelecek yeni Star Wars ve Marvel serilerini de açıkladı. 

Yapılan açıklamalara tarafından uzun vadeli bu planla birlikte platforma daha önce izlemediğimiz on yeni Marvel serisi ve on yeni Star Wars serisi gelecek. 

Star Wars evreninden geleceğini bildiğimiz seriler aralarında Lando, The Acolyte, Ahsoka, Rangers of the New Republic, Obi-Wan Kenobi serisi ve The Mandalorian’ın yeni sezonu yer alıyor. The Mandalorian’ın yeni sezonunun 2021’in sonunda izleyici ile buluşması bekleniyor.

Marvel evrenine ait yeni serilerden bilinenleri ise WandaVision, Loki, The Falcon and the Winter Soldier, Moon Knight, She-Hulk, Ms Marvel, Marvel’s What If? ve Hawkeye yer alıyor. Bununla Beraber Nick Fury karakterine dayanan Secret Invasion isimli bir hızlı de gelecek. Marvel’in açıklama sonrası onayladığı seriler ise Ironheart, Armor Wars ve Secret Invasion.

Yeni canlandırma filmler de yolda

Marvel ve Star Wars serileri dışında, açıklanan uzun vadeli planda heyecanlandıran bir diğer detay ise toplamda 15 Disney, Disney Animation ve Pixar filminin de önümüzdeki yıllarda Disney Plus üzerinden izleyicisi ile buluşacağı bilgisi. Özellikle Disney ve Pixar animasyonlarını severler, gelecek yeni filmler için şimdiden heyecanlanmaya başlayabilir. 

Comments
To Top