Haber

Dijital Oyun Platformu Playstore’da %95’e Varan Yıl Sonu İndirimleri Başladı

Dijital Oyun Platformu Playstore’da %95'e Varan Yıl Sonu İndirimleri Başladı

Türk Telekom kadar finanse edilen dijital oyun platformu Playstore, oyunseverlerin yüzünü güldürecek yeni bir oyun kampanyası başlattı. Bugün itibarıyla başlayıp 2020’nin sonuna kadar devam edecek olan kampanya, sektörün önde gelen yayıncılarının oyunlarına yüzde 95’e varan indirimlerle sahip olmanızı sağlayacak. Dahası bu kampanya kapsamında 12 aya kadar taksit imkanı da bulunuyor.

Kampanya kapsamında indirimli olarak sunulacak oyunlara geçmeden önce şunu belirtmemiz gerekiyor; oyunların hepsi yüzde 95 indirilmiş yok. Playstore ekibi, oyunlar için öbür oranlarda indirim sunuyor. Oysa buna rağmen yapılan indirimler, oyuncuların beklentilerini karşılayacak türden.

Playstore’un yıl ardına kadar devam edecek kampanyasındaki bir takım oyunlar şöyle

PlayStore

PlayStore’un kesilmiş olacak sunacağı oyunlar aralarında Electronic Arts, Ubisoft, Paradox, Gearbox, Konami, Bethesda ve 2K Games gibi popüler yayıncılara ait yapımlar bulunuyor. Oyun piyasasının yükseldiği son dönemlerde hap gibi gelecek olan kampanyadaki bazı indirimler ise şu şekilde karşımıza çıkıyor:

FIFA 21 – 419 TL yerine 248 TL Doom Eternal – 199 TL yerine 59 TL NBA 2K21 – 419 TL yerine 189 TL NFS Heat – 499 TL yerine 148 TL eFootball PES 2021 – 65 TL yerine 36 TL Control Ultimate Edition – 209 TL yerine 89 TL Tropico 6 – 99 TL yerine 48 TL Watch Dogs 2 – 198 TL yerine 9 TL The Crew 2 – 198 TL yerine 9 TL Need for Speed Payback –178 TL yerine 9 TL Need for Speed The Run – 89 TL yerine 5 TL

SIRASI GELMIŞKEN Playstore, sadece bilgisayar için değil PlayStation 4‘ünüz için de oyun alabileceğiniz bir platform. Keza platform üzerinden tehlikesiz ödeme yaparak, sorunsuz bir tecrübe de yaşayabiliyorsunuz. Eğer sizler de bu Playstore’un sene ardına kadar sürecek kampanyasından kazançlı çıkmak isterseniz, burada bulunan bağlantıyı kullanarak kampanya sayfasına erişebilirsiniz.

Comments
To Top