Haber

DHL, F1 Oyuncularına Büyük Ödüller Vereceği Zorlu Bir Yarışma Başlattı

DHL, F1 Oyuncularına Büyük Ödüller Vereceği Zorlu Bir Yarışma Başlattı

Özellikle bu yıl yeni pistlerin de takvime eklenmesiyle büyük bir popülerlik şampiyon Formula 1, sadece maddesel yarışlarıyla gündemde değildi. Formula 1, aynı zamanda son yıllarda düzenlenen e-spor şampiyonasıyla da tartışılıyordu. Formula 1’in e-spor şampiyonası, tıpatıp sahiden olduğu gibi ayrıca takımlar ayrıca de sürücüler olarak iki klasmanda rekabete konut sahipliği yapıyordu.

Pazar günü sona eren Formula 1 2020 sezonunun arkasından dün Formula 1 2020 e-spor şampiyonası da sona erdi. Alfa Romeo Racing OLREN F1 Esports takımından Jarno Opmeer, sürücüler şampiyonluğunu kazanırken Inkar Bull Racing Esports takımı takımlar şampiyonluğunu lider olarak tamamladı.

DHL, biten sezonun ardından zorlu bir yarışma başlattı:

formula 1 espor

Formula 1 e-spor sezonu bu sene sona ermişken Formula 1 Devlete Ait Lojistik İş Ortağı DHL, sezonun arkasından tüm F1 meraklılarını bir yarışmaya davet etti. DHL, F1 severleri 2020 sezonunda Scuderia AlphaTauri Esports takımından Joni Törmälä’nın Meksika Grand Prix’inin düzenlendiği Autodromo Hermanos Rodriguez pistinde sahip olduğu en çabuk tur zamanını tazelemelerini istedi.

1:13:747’lik tur zamanını kırabilen ve diğer oyuncular aralarında en hızlı tur zamanına sahip olan oyuncularaysa büyük bir ödül verilecek. Oyuncular, 2021 F1 Esports Series Time Trial’da yer alma şansını yakalayacaklar ve böylece F1 Sports Series’de simülasyon yarışçısı olmaya bir adım atabilecekler.

fanatec

Ödül, sadece bununla sınırlı değil. En çabuk turun sahibi olan oyuncu, Formula 1 kadar lisanslanan Fanatec CSL Elite F1 setine de sahip olacaklar. Yarışmaya herhangi bir platformdaki F1 2020 oyununda turunuzu atarken çekeceğiniz videoyla katılabileceksiniz. Müsabaka için peşine düşüp takip etmeniz gereken bazı kurallar ve oyun ayarları şu şekilde:

Oyun ayarları:

Oyun Modu (Game Mode): Time-trial Devir (Era): Çağdaş F1 Araçları Destekler (Assists): Değil – Hepsi kapalı Hava (Weather): Temiz (Clear) / Kuru (Dry) Vakit(Time of Day): Devlete Ait (Official) Pist: Meksika (Mexico)

DHL kadar düzenlenen bu yarışmaya kendi kaydınızı göndermeniz için son tarih 6 Ocak 2021. 13 Ocak günü kazananın açıklanacağı yarışmaya göndereceğiniz oyun haricen herhangi bir ses olmamasından, kaydın yeniden modundan alınmamış olduğundan, tur zamanının ve ismin görülür olduğundan kesin olun. Başvurularınızı buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

Comments
To Top