Haber

Destruction AllStars’ın PS5 Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Destruction AllStars’ın PS5 Oynanış Fragmanı Yayınlandı

İlk olarak yaz aylarında PlayStation’a özel oyun olarak duyurulan, ardından ise hakkında öyle bir şey görme şansına erişemediğimiz Destruction AllStars’tan nihayet yeni bilgiler gelmeye başladı. Bugün yayınlanan yeni fragmanda, oyunun PlayStation 5’te nasıl göründüğüne dair kayda değer bir hafıza sunacak 2 dakikalık oynanış videosu yayınlandı. 

Yayınlanan fragmana baktığımızda Destruction AllStars’ın son derece eğlenceli mekaniklere sahip iyi bir oyun olduğu görülüyor. Felaket oyunlarını seven oyuncuların ilgisini çekecek Destruction AllStars’ta birincil öncelikle arabayla mücadele etmeye başlıyoruz. Eğer oyunda aracımız yok olursa, kaosun dominant olduğu bu arenada yaya kalıyoruz ve geride kalan araçlarla son derece riskli bir mücadeleye giriyoruz. Bu noktada arabası olan oyuncularla mücadele ederek onları araçlarından indirebilir ve tekrardan mücadelede sıkı bir karşı taraf haline bürünebiliriz. bunun dışında özel bir araç çağırma şansınızın da olduğunu söyleyelim. 

Destruction AllStars oynanış videosu: 

Destruction AllStars’ın grafik motoru cazibeli görünüyor

Oyunun yayınlanan oynanış fragmanına baktığımızda mekaniklerin son derece eğlenceli olduğunu gördük. aynı zamanda oyunun grafik motorunun da son derece başarılı işler yapıldığını net bir şekilde görüyoruz. Özellikle araçların ve etrafın dağılma mekanikleri son derece başarılı. Bir çarpışma sonucunda o kadar çok parçanın etrafa sıçradığını gördüğümüz oyun, PS5’in donanımını sonuna kadar kullanacakmış gibi görünüyor. 

Destruction AllStars ertelenmişti

Her ne değin oyunun yeni fragmanı beklentileri artırmış olsa da oyunun çıkışı için bir süre daha beklememiz gerekiyor. İlk ilk kez PS5’in lansman oyunlarından biri olarak açıklanan Destruction AllStars, daha sonrasında Şubat 2021’e ertelenmek zorunda kaldı. bununla beraber Destruction AllStars’ın PS Plus üyelerine ücretsiz bir şekilde sunulacağını duyuralım.

Comments
To Top