Haber

Dell’in yeni monitörlerinde özel bir Microsoft Teams düğmesi var

Dell’in yeni monitörlerinde özel bir Microsoft Teams düğmesi var

Dell önümüzdeki ay üç yeni monitör piyasaya sürüyor ve hepsinde özel bir Microsoft Teams düğmesi var. Dell, geçen yıl Microsoft’un ekranları, web kameralarını ve kulaklıkları sertifikalandırmaya başlamasından daha sonra “dünyanın ilk Microsoft Teams sertifikalı video konferans monitörlerini” yarattığını bahis ediyor. Önümüzdeki ay, tümü Microsoft Teams’e süratli erişim sunan üç monitör kullanıma sunulacak.

Düğme, Microsoft Teams kullanıcılarının video görüşmeleri gerçekleştirmek ve olmak için uygulamayı çabucak başlatmasına ihtimal tanıyacak. Eller bağımsızlık komutlar, Cortana ve yerleşik mikrofon aracılığıyla da desteklenecektir.

Dell’in yeni Microsoft Teams monitörleri. Fotoğraf: Dell

Bu, bir monitörde Microsoft Teams düğmesini ilk olarak görüyoruz, fakat kulaklık üreticileri Microsoft’un iletişim uygulamasını destekleyen düğmeler eklemekte süratli davrandılar. Yeni ve mevcut kulaklıklar, tıpkı pandeminin başlangıcında uygulamanın kullanımının hızla artması gibi, geçen yıl Teams ile daha derin bir entegrasyon elde etti.

Ekipler düğmesi, bu ekranlarda esas sürpriz, ama Dell’in video konferans üçlüsü monitörler hem uzak çalışmanın ve görüntülü aramanın anahtar olduğu bir çağ için planlanmış bazı yararlı özelliklere sahiptir. herkes, Windows Hello ile yüz tanımayı destekleyen 5 megapiksel açılır kızılötesi kamera içerir. Dell hem gürültü önleyici bir mikrofon ve çift 5-watt tümleşik hoparlörü bir araya getirir. Mavi ışık emisyonlarını azaltmak için yerleşik bir mod bile var.

Dell, 24 inç (FHD) sürümünü 519,99 dolara, 27 inçlik (QHD) modeli 719,99 dolara ve kavisli 34 inçlik bir modeli piyasaya sürüyor. 1,149,99 ABD doları için inç (WQHD) varyantı. Üçü de 16 Şubat’ta başlayacak.

Comments
To Top