Haber

Death Stranding’e, Ücretsiz Cyberpunk 2077 İçerikleri Geldi (Oyun da Yüzde 50 İndirimli)

Death Stranding'e, Ücretsiz Cyberpunk 2077 İçerikleri Geldi (Oyun da Yüzde 50 İndirimli)

2020 yılının en fazla konuşulan iki oyunu diyebileceğimiz Cyberpunk 2077 ile Death Stranding, oyuncuların yüzünü güldürecek ortak bir kampanya başlattı. Kampanya dahilinde Death Stranding’i yüzde 50 indirim yapan Kojima Productions, oyuna eklediği özel bir içerikle de Cyberpunk 2077 temasını Death Stranding‘e getiriyor. 

Death Stranding’in Cyberpunk 2077 özel içeriği, oyunun başlıca karakteri olan Sam Bridges‘a, Cyberpunk 2077’den Johnny Silverhand’in mekanik kolunu getiriyor. Keza bu özel içerikle birlikte oyundaki öteki ögelere de Cyberpunk 2077 havası ekleniyor. Bütün bunlarla yetinmeyen Kojima Productions, oyuna da bir bilgisayar korsanlığı işlevi ekliyor. İki dev oyun sütdyosunun iş birliği, her iki oyunu da seven oyuncuları memnun edecek gibi görünüyor.

Sam Bridges, Cyberpunk 2077 özel içerisi sonrası böyle görünmeye başlıyor

Death Stranding

bu arada, iki oyun arasındaki meslek birliği, sadece Death Stranding’i içermiyor. Cyberpunk 2077 oyuncuları zaten, Death Stranding’de ikonikleşmiş olan bebeği bir NPC olarak bulabiliyorlardı. Oysa Death Stranding’e getirilen yenilikler, Cyberpunk 2077 hayranlarını daha pozitif sevindirecek türden.

Death Stranding hem Epic Games ayrıca de Steam üzerinden satın alınabilen bir oyun. Kojima Productions’ın CD PROJEKT INKAR ekibiyle başlattığı başlattığı kampanya, her iki platformu da kapsıyor. Yani oyuncular, Death Stranding’e ayrıca Epic Games keza de Steam üzerinden, yüzde 50 indirimle 199.50 TL‘ye sahip olabiliyorlar. Oyunun Steam sayfasına erişmek için burada, Epic Games sayfasına varmak için de burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Death Stranding’in Cyberpunk 2077 özel içeriği için hazırlanan tanıtım videosu

Comments
To Top