Dizi & Film

Dark Final Sezonu 27 Haziran’da İzleyiciyle Buluşacak! [Fragman]

dark final sezonu

Netflix’in sevilen dizisi Dark final sezonu 27 Haziran’da yayımlanacak. Dark ‘ın 3. Sezon yayın tarihini içeren ilk fragmanı yayınlandı.

Netflix’in en popüler içeriklerinden bir tanesi olan Dark (Karanlık) dizisinin final sezonu olacak üçüncü sezonunun fragmanı Netflix Türkiye YouTube sayfasında yayınlandı. Zamanda yolculuğun merkeze alındığı dizide karanlık, gizem ve gerilim konuları çokça işleniyor. Dizi ana karakter olan Jonas isimli bir Alman gencin etrafında gelişiyor. İlk iki sezonunda izleyicilerinin kafasında büyük soru işaretleri bırakan efsane dizinin üçüncü ve son sezonunda tüm bu sorulara yanıt vermesi bekleniyor.

Dark 3. Sezon 27 Haziran 2020 Tarihinde Netflix’te!

Netflix’in önde gelen içeriklerinden bir tanesi olan dizinin final sezonu olacak olan üçüncü sezonu 27 Haziran tarihinde Netflix’te tüm bölümleri ile yayımlanacak. Son sezonu izlemeden önce platform üzerinden dizinin ilk 2 sezonunu izleyebilirsiniz.

Dizinin yayımlanan fragmanında kahramanımız Jonah aradığı tüm soruların yanıtlarını bulacak ve son çemberi sona erdirecek. Yaşanan zaman yolculukları ve daha birçok sorunun yanıt bulacağı final sezonu fragmanı:

 

Comments
To Top