Haber

Cyberpunk 2077’nin Yeni Fragmanında Fotoğraf Modu Gün Yüzüne Çıktı

Cyberpunk 2077’nin Yeni Fragmanında Fotoğraf Modu Gün Yüzüne Çıktı

Tanıtıldığı günden itibaren oyuncu topluluğunda büyük merak uyandıran ve daha piyasaya sürülmeden epeyce iyi başarılara imza atan Cyberpunk 2077, yılın en çok beklenen oyunları arasına girmişti. Tekrar Tekrar defa ertelenmesine karşın fragmanlarla oyuncuları kendisine bağlamaya devamlı Cyberpunk 2077’den bir fragman daha geldi.

Yayınlanan bu fragmanda birçok oyundan bilinen olduğumuz resim modu tanıtıldı. Cyberpunk 2077’de yer alan fotoğraf modunun tekrar aşağı tanıtıldığı bu videoda gördüğümüz kadarıyla fotoğraf sürüklemek de en az oyunu oynamak kadar zevkli olacak. Dilerseniz resim moduyla ilgili daha artı konuşmadan önce videoya göz atalım.

Cyberpunk 2077 fotoğraf modu fragmanı:

Fragman ilk olarak oyuncunun çatışma sahnesiyle başlıyor ve daha sonrasında çatışmanın ortasında fotoğraf modunun açılmasıyla devam ediyor. Fragmandaki en işaret özelliklerden biri de oyundaki karakterimizin pozunu ayarlama imkanının olması. Resim modunu açtığımızda bambaşka kategorilerde bambaşka poz imkanlarının verildiğini görüyoruz.

Fragmanın birincil kısımda karakterin alev ettiği ve düşmanı mıhladığı bir poz görürken ilerleyen safhalarda karakterin bir patlama önünde karizmatik bir şekilde poz verdiğini görüyoruz. Karakterimizin pozu dıştan yakınlığının, yönünün ve yüz ifadesinin de değiştirilebildiği görülüyor. Diğer kısımlarda ise fotoğrafa efekt verme, derinlik akort etme ve odak akort etme gibi farklı alanlara yönlendirilmiş ayarlar yapılabiliyor.

Cyberpunk 2077 fotoğraf modu

Halihazırda oldukça iyi grafiklere sahip olan Cyberpunk 2077, resim moduyla da oyuncuları büyüleyecek gibi görünüyor. Bu da sosyal medyada Cyberpunk 2077 içerisinde çekilmiş çoğu fotoğraf görebileceğimiz anlamına geliyor.

Piyasaya sürülme tarihi daima ertelenen Cyberpunk 2077, eğer bir terslik çıkmaza 10 Aralık 2020’de, yani önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek. Oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarının yanı sıra yeni cins oyun konsolları olan Xbox Series X, Xbox Series S ve PlayStation 5 için de piyasaya sürülecek.  

Comments
To Top