Haber

Cyberpunk 2077’nin Resmi Çıkış Fragmanı Yayınlandı Video

Cyberpunk 2077'nin Resmi Çıkış Fragmanı Yayınlandı Video

Bundan yaklaşık olarak bütün 8 sene önce ilk olarak duyurusu yapılan Cyberpunk 2077‘ye kavuşmamız için artık sadece iki günümüz kaldı. Uzun zamandır beklediğimiz ve daha önce peş peşe ertelemelerle bir türlü kavuşamadığımız Cyberpunk 2077, 10 Aralık tarihinde milyonlarca bekleyeniyle buluşacak.

Cyberpunk 2077, yaşanan ertelemeler ve oyundan paylaşılan detaylar nedeniyle oyuncularda ister istemez muhteşem bir beklenti yaratmıştı. CD PROJEKT RED’in geliştirdiği oyun için bütün dünya son saatleri saymaya başlamışken geliştirici şirket, bugün oyunun devlete ait çıkış fragmanını yayınladı.

Cyberpunk 2077 çıkış fragmanı:

Cyberpunk 2077’nin resmi YouTube kanalında yayınlanan resmi çıkış fragmanı, bilhassa oyunda yöneteceğimiz başlıca kişilik V üstüne odaklanıyor. Fragman, oyundan gelen her görsel malzemede olduğu gibi Night City’yi bütün ihtişamıyla gösteriyor. Fragmanla birlikte oyuna kavuşma isteğimiz için son bir gazı da aldık diyebiliriz.

Daha önceki fragmanlarla kıyaslandığında gözle görülür bir şekilde öbür olan çıkış fragmanı, Cyberpunk 2077 dünyasında yaşayacaklarımızı fazla kısa bir şekilde bizlere gösteriyor. Fragmandan anladığımız kadarıyla oyun gerçekte de fazlasıyla akıcı ve düzgün bir hikâye sunmaya hazırlanıyor.

CD PROJEKT INKAR tarafından yayınlanan yeni çıkış fragmanı bununla beraber Türkçe altyazı seçeneğiyle de yayınlandı. Dolayısıyla fragmanı Türkçe altyazıyla birlikte izleyebilirsiniz. Ayrıca oyunun Türkçe dil desteğine sahip olacağını baştan hatırlatalım ve yavaşça saat saymaya geri dönelim. Cyberpunk 2077 yayınlanmadan oyunu oynayan kişiler kadar yapılan yorumlara da bakmayı unutmayın!

Comments
To Top