Haber

Cyberpunk 2077’nin Kişiselleştirme Ekranında Diş ve Tırnaklar Özelleştirilebilecek

Cyberpunk 2077’nin Kişiselleştirme Ekranında Diş ve Tırnaklar Özelleştirilebilecek

Cyberpunk 2077, 2020’de açık ara maksimum beklenen oyun oldu. Normalde çok daha önce çıkacak, oysa erteleme kararlarından dolayı hala çıkış yapamayan oyun, GTA 5’ten beri gördüğümüz en ayrıntılı oyun olabilir. Bu da oyuna dair beklentilerimizi artırıyor. Ortaya meydana çıkan son bilgilere kadar Cyberpunk 2077, son derece ayrıntılı bir kişilik özelleştirme sistemine sahip olacak. 

Cyberpunk 2077’de diş renginizi seçebileceksiniz

Deri tonunuz, göz renginiz, burnunuzun şekli, çene düzlüğü, saç ve sakal şekli, uzunluğu gibi öyle fazla özelliğe sahip olan özelleştirme ekranı, daha önce oyunlarda o kadar görmediğimiz ayrıntılarla da karşımıza çıkacak. Cyberpunk 2077’nin Almanya Facebook sayfasından yapılan paylaşımda; tırnaklarınızın uzunluğundan diş stilinize kadar fazlasıyla ayrıntılı bir şahsiyet özelleştirme ekranının bulunacağı açıklandı. “Bağımsızlık bizim için yalnızca oyunda yok, aynı zamanda karakterinizi şekillendirmede de önemlidir” diyen CD Projekt INKAR, oyunda çok artı detayı düşünmüş gibi görünüyor. 

Bir CD Projekt RED temsilcisi, oyuncuların gerçekten dişlerinin rengini, tırnaklarının uzunluğunu ve rengini, hatta oje desenlerini de değiştirebileceğini doğruladı. Keza kişilik özelleştirme ekranındaki tüm seçenekleri açıklamadıklarını, bazılarının oyunculara sürpriz olmasını istediklerini söyledi. 

Cyberpunk 2077 ne süre çıkacak?

CD Projekt RED’in büyük bir beklenti yaratan oyunu Cyberpunk 2077, geçtiğimiz günlerde yeni bir erteleme almıştı. Bu güncellemeyle birlikte oyunun çıkış tarihi 19 Kasım’dan 10 Aralık’a ertelenmişti. Bu ertelemenin artık “son” olduğunu ifade eden şirket, eğer bir aksilik olmazsa 1 aydan kısa bir süre içerisinde Cyberpunk 2077’yi sevenleriyle buluşturacak. Peki siz Cyberpunk 2077 hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce oyun bekleneni verecek mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Comments
To Top