Haber

Cyberpunk 2077’nin DLC’si Oyun Çıktıktan Sonra Duyurulacak

Cyberpunk 2077'nin DLC'si Oyun Çıktıktan Sonra Duyurulacak

Oyuncular olarak uzun zamandır dört gözle yolunu beklediğimiz Cyberpunk 2077‘ye kavuşmamıza artık günler kaldı. Bu sözü daha önce söylemiş olsak da 10 Aralık, sonunda gerçekten de oyunla buluşacağımız tarih olacak gibi duruyor. Oyun, mükemmel olmasını beklediğimiz dünyasıyla gümbür gümbür geliyor.

Ancak oyunun kendisine henüz kavuşmadan oyun hakkında cevabı merak edilen bazı sorular da bulunuyor. Bu sorulardan birisiyse oyuna gelecek DLC ve bunun ne vakit yayınlanacağıydı. İşte oyunun geliştiricisi CD PROJEKT RED, bugün bu konu hakkında açıklama yaptı.

DLC, oyun çıktıktan sonradan duyurulacak:

cyberpunk 2077

CD PROJEKT INKAR başkanı Adam Kicinski, üçüncü çeyrek kazanç çağrısında yeni haberler verdi. Adam Kicinski, ilk başta planlarının oyunun DLC’sini oyun çıkmadan önce duyurmak olduğunu belirtti. Fakat Kicinski, son ertelemeden daha sonra stüdyonun 10 Aralık’a değin DLC hakkında bir bilgi paylaşmaktan vazgeçtiğini açıkladı.

Adam Kicinski, açıklamasında “Oyunculara oyunu temin etmek için piyasaya sürülmesini beklemeye ve bunun peşinde gelecekteki projeler hakkında konuşmaya karar verdik.” ifadesini kullandı. Kicinski, bu açıklamayı yaptığı aynı konferansta oyunun her platformda gayet iyi performans gösterdiğini açıklamıştı.

CD PROJEKT RED başkanı, bu açıklamalarının yanı sıra oyuncuların içini rahatlatacak bir ifadeye de yer verdi. Başkan Adam Kicinski, oyunun Aralık ayında çıkacağına ve ertelenmeyeceğine dair laf verdi. Bakalım Cyberpunk 2077, 3 kere ertelendikten sonra oyuncuların oldukça yükselen beklentilerini karşılayabilecek mi?

Comments
To Top