Haber

Cyberpunk 2077’den Keanu Reeves’li Resmi Fragman Geldi Video

Cyberpunk 2077'den Keanu Reeves'li Resmi Fragman Geldi Video

Daha önce her zaman ertelenen CD PROJEKT RED’in bir sonraki büyük oyunu Cyberpunk 2077’nin aralık ayındaki çıkışı için geri sayım devam ediyor. Oyunla ilgili son bilgilerin paylaşıldığı Night City Wire yayınlarının son bölümü gerçekleştirildi.

Bu bölümde oyunla ilgili o kadar fazla kayda değer ayrıntısıyla uğraşma ortaya çıktı. Bunların aralarında Johnny Silverhand’in rolü hakkında bilgiler, oyunun müzikleri ve daha fazlası da bulunuyordu. Yayın yaklaşık yarım saat sürdü.

Johnny önemli bir şahsiyet olacak

Böylece fazla oyuncunun aklındaki en büyük sorulardan biri, Keanu Reeves’in canlandırmakla kalmayıp tasarımında da rol aldığı karakter Johnny Silverhand’in rolü olmuştu. O Kadar çok kişi bu rolün kolay bir pazarlama numarası ve parlak bir konuk oyuncu olmasından korkuyordu. Açıklamalara tarafından şart o kadar de böyle olmayacak. Karakter oyunda manâlı yer tutacak.

Hatta açıklamaya tarafından Keanu Reeves’in bu üretim için kamera karşısında geçirdiği süre, birkaç filme denk gelecek dek çok oldu. Karakterin yer aldığı fragmanı yukarıda yer alan bağlantıda görmek mümkün.

Ayrıca Keanu Reeves’in kamera arkasındaki çalışmalarını da bakmak mümkün oldu. Daha önce böyle bir yapımda yer almadığını söyleyen Reeves, sürecin oldukça öbür ama eğlenceli olduğunu belirtti.

100’den pozitif şarkı

cyberpunk 2077

Programda açıklanan bir başka kayda değer detaylar ise yapımın müzikleri oldu. Oyunun içerisinde 100’den pozitif şarkı yer alacak. Bu şarkılarda genel olarak 90’lı yılların etken olduğu görülüyor. Oyunun müzikleri aralarında Jewels, Grimes ve Gazelle Twin gibi sanatçıların eserleri yer alıyor.

Son olarak oyundan yeni bir oynanış fragmanı da yayınladı. Bu fragmanda oyunun son haline dair çoğunlukla zihin elde etmek muhtemel oluyor. Keza fragmanda oyundaki yeni bölgeleri görmemiz mümkün oluyor. PC, Xbox One ve PS4’e 10 Aralık’ta gelecek olan oyunun yeni oynanış fragmanını altında bulabilirsiniz.

Comments
To Top