Haber

Cyberpunk 2077’de Karakterinizin Saçını Değiştirebileceğiniz Bir Mod Yayınlandı

Cyberpunk 2077'de Karakterinizin Saçını Değiştirebileceğiniz Bir Mod Yayınlandı

2020’nin en çok beklenen oyunlarından bir her birine olan Cyberpunk 2077‘nin çıkışının üstünden yaklaşık 2 hafta geçti. Özellikle PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına meydana çıkan sürümleriyle yoğun eleştirilere maruz kalan Cyberpunk 2077, PC tarafında da yaşattığı değişik sorunlarla eleştirilerin hedefi oldu.

Hem Cyberpunk 2077’yi oynamayı başarabilen oyuncuların en fazla istediği şeylerden bir tanesine de oldukça ayrıntılı bir şekilde yaratılabilen karakterin saç stilinin de ayarlanabilmesiydi. Bu isteğin karşılığını ise bir mod geliştiricisi verdi.

Cyberpunk 2077’de saç stilini değiştirmeyi karşılayan mod

arasaka appearance updater, cyberpunk 2077 saç değiştirme modu

Admiral isimli bir mod geliştirici tarafından geliştirilen bu mod, epeyce kolay bir şekilde çalışıyor. Bir exe dosyası olarak oluşturulan bu mod, otomatik olarak kayıt dosyalarınızı seçiyor. Geriye sadece oyun içi seçenekler arasından yeni saç stilinizi seçmek kalıyor. Keza bu mod tamamen sadece saçınızı değiştirmekle kalmıyor, karakterinizin yüzünde de oynamalar yapabiliyorsunuz.

Mod geliştiricisi, kayıt dosyasının bulunmasında sorun yaşanması durumunda, kayıt dosyasının ‘manuel’ olarak seçilmesiyle bu sorunun aşılabileceğini söyledi. Yani kayıt dosyalarınız için farklı bir dosya yolu kullanıyorsanız bu sayede sorun yaşamadan bu modu kullanabilirsiniz.

Admiral isimli bu mod geliştiricisi, kişilik yaratma kısmına ilerleyen dönemlerde daha pozitif özellik eklemeyi istediğini ve saç renginin bu konuda listenin en başında geldiğini de söyledi. Aslında bundan önce de bir saç değişim modu yayınlanmıştı. Cyberpunk 2077 oyuncularından bir tanesiyseniz istediğiniz bir tanesini kullanabilirsiniz.

Bu haberimize konu olan Arasaka Appearance Updater‘ı buradan, daha önce yayınlanmış olan In-Game Haricuts’ı ise buradan indirebilirsiniz.

Comments
To Top