Haber

Cyberpunk 2077’de 18+ Sayılabilecek Bazı Hatalar Ortaya Çıktı

Cyberpunk 2077'de 18+ Sayılabilecek Bazı Hatalar Ortaya Çıktı

Uzun senelerdir üstünde çalışılan ve piyasaya sürülmesi daima defa ertelenen Cyberpunk 2077, nihayet piyasaya sürüldü ve oyuncularla buluştu. Birçok kişi tarafından sevilen, aynı şekilde çoğu kişi kadar da eleştirilere maruz kalan Cyberpunk 2077, garip bir hata ile Twitter gündemine yerleşti. Kusur, daha önce o kadar de artı görmediğimiz cinsten.

Bir oyun yeni piyasaya sürüldüğünde hatalarla karşısında karşıya kalmak kaçınılmazdır. Bir oyun ne değin uzun süredir geliştiriliyor olursa olsun ne eyvah ancak elbet bir yerlerden patlak verebilir. Cyberpunk 2077’de de göz önüne çıkan ve çoğu kişide gerçekleşen oldukça çok kusur bulunuyor fakat bu hatalardan birisi, Twitter’ın altını üstüne getirmiş durumda. Hatayı anlatmamıza pek de gerek değil zira birazdan ekran görüntülerine baktığınızda durumu anlayacaksınız.

İşte Twitter’da çalkalanan Cyberpunk 2077 hatası:

Cyberpunk hata 1

Cyberpunk 2077 BUG

Cyberpunk 2077 buglar

Cyberpunk 2077

Tweetler ve son reddit paylaşımında da görebildiğiniz üzere Cyberpunk 2077 oyuncuları bu stil hatalarla karşı karşıya kalıyor. Eğer bu Cyberpunk evrenine özgü bir moda anlayışı değilse, bunun bir kusur olduğu çok belirgin. Cyberpunk 2077’yi oynayan şahısların paylaşımları ve bu konu hakkındaki geri bildirimleri sürekli olarak artıyor. CD Project INKAR şirketinden ise durumla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Cyberpunk 2077 hata

Elbette bu hatayı cümbür cemaat yaşamıyor. Bildiğiniz üzere Cyberpunk 2077’de karakterinizin cinsel organlarını ve boyutlarını seçebiliyorsunuz. Dolayısıyla bu hatanın niçin kaynaklanabiliyor olduğu konusuna değinmemize böylece de lüzum değil diye düşünüyoruz.

Comments
To Top