Haber

Cyberpunk 2077, PS4 Pro ve PS5’te Karşı Karşıya Getirildi Video

Cyberpunk 2077, PS4 Pro ve PS5'te Karşı Karşıya Getirildi Video

CD PROJEKT INKAR, çıkışı yılan hikâyesine dönen oyunu Cyberpunk 2077 için yeni bir oynanış videosu yayınladı. Yayınlanan takriben 7 dakikalık yeni oynanış videosunda oyunun PlayStation 5 ve PlayStation 4 Pro sürümleri kıyaslandı.

Şahsiyet oluşturma ekranını, videoda gezginin seçildiği hayat yolu seçim ekranını ve araç içerisinde verdiğimiz bir savaş sahnesini gördüğümüz mukayese videosunda oyunun PlayStation 5 sürümünün bir tık önde olduğunu söyleyebiliriz.

Cyberpunk 2077’nin PS5 ve PS4 Pro sürümleri karşılaştırıldı

Oyunun PlayStation 5 sürümünün bir tık önde olduğunu söylemiştik fakat PlayStation 4 Pro sürümünün de öyle altta kalır bir yanı bulunmuyor. Siz de yukarıdaki videoyu izleyerek sürüm arasındaki farkı kendiniz değerlendirebilirsiniz.

Oyunun Xbox Series X ve PlayStation 5 sürümleri, Xbox One X ve PlayStation 4 Pro sürümlerine tarafından daha iyi olsa da oyun, çıkışından itibaren gerçek bir yeni nesil oyun olmayacak. CD PROJEKT RED, haziran ayında yaptığı bir paylaşımda, yeni nesil donanımın gücünden faydalanılacak olan yamanın daha sonra çıkacağı ve oyunculara bedava olarak sunulacağını açıklamıştı. Yani oyunun yeni nesilde gerçekten nasıl göründüğünü yeni nesil yaması yayınlandıktan daha sonra görebileceğiz.

Bu yıl içerisinde çoğu defa ertelenen oyun, bir kez daha ertelenmezse 10 Aralık tarihinde oyunculara sunulmuş olacak. Yani kısacası oyunun çıkmasına epeyce eksik bir vakit kaldı ve CD PROJEKT RED de oyunla ilgili yeni içerikler paylaşmaya devam ediyor. Stüdyo yeni paylaşımlar yaptıkça biz de buradan size aktarmaya devam edeceğiz.

Comments
To Top